Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

"Енергія" на останніх секундах виборює путівку в "Фінал чотирьох"

Переглядів: 527
В драматичному матчі-відповіді львівська "Енергія" дякуючи голу Романова на останніх секундах проходить в фінал чотирьох кубка України. «Енергія»

Матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка України "Енергія" - "Локомотив". Прев'ю

Переглядів: 408
От майже і закінчився 2010 рік. Волею календаря, а скоріше сліпого жеребу вийшло так, що футзальний 2010 завершиться поєдинком двох на даний момент

Результати матчів любительської міні-футбольної ліги Львівщини за 25 грудня

Переглядів: 530
Асоціація любительського міні-футболу львівщини. Ігри 25 грудня. ПАТРІОТ-СТРІЛА  4 – 0 КРЕДИТПРОМБАНК - ГАЛИЧИНА  (перегравання

Євген РОГАЧОВ: "Зробимо все можливе для того, щоб золоті медалі вкласти в Кубок України"

Переглядів: 441
Для "енергетиків" настав своєрідний ренесансний період. Підопічні Миколи Сича впевнено закріпилися у трійці лідерів чемпіонату,

Відео голів "Енергія" (Львів) - "Кардинал-Рівне" (Рівне) - 4:4

Переглядів: 776
"Енергія" (Львів) - "Кардинал-Рівне" (Рівне) 4:422 грудня 2010 року. Львів. Палац спорту "Галичина".«Енергія»: Кардаш (Пітуля, 27) - Рогачов,

Сергій ЗАДОРОЖНИЙ: "Ніхто не хоче віддавати своє місце"

Переглядів: 372
У виїзному кубковому матчі проти харківського «Локомотива» львівська «Енергія» завдала першої поразки у сезоні харків’янам.

Чемпіон України з футзалу припинить своє існування

Переглядів: 1752
Через фінансові проблем львівський «Тайм» у своєму нинішньому вигляді незабаром припинить існування. На початку 2011 року має бути прийняте рішення про

Андрій ФЕДЮК: "В команді не буде 18 футболістів"

Переглядів: 551
До Нового року “Енергії” залишилося зіграти ще одну гру –  Кубкову проти харківського “Локомотива”. Далі команда піде на невеличкі канікули.

"Енергія" - "Кардинал-Рівне" - 4:4. Звіт про гру, післяматчеві коментарі

Переглядів: 357
Львівська «Енергія» та рівненський «Кардинал» у поєдинку 13-ого туру чемпіонату України з футзалу подарували вболівальникам

Анонс матчу "Енергія" - "Кардинал"

Переглядів: 381
Прибувши з Харкова до рідного Львова, гравці «Енергії» одразу розпочали підготовку до матчу національного чемпіонату. Другою командою, з якою підопічні Миколи Сича вдруге