Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

"Енергія" вириває перемогу в Рівному і виходить в лідери чемпіонату України

Переглядів: 211
Щойно в Рівному завершився дуже цікавий матч другого туру чемпіонату України з футзалу між місцевим "Кардиналом-Рівне" та львівською "Енергією".

"Єнакієвець" – "Тайм" – 1:1. Чемпіон України втрачає очки в першому ж матчі

Переглядів: 311
Щойно в Єнакієве завершився матч другого туру чемпіонату України з футзалу у вищій лізі між "Єнакієвцем" і львівським "Таймом". На передостанній

Капітан «Тайму» Максим ПАВЛЕНКО: "Завдання - перемога в кожному матчі!"

Переглядів: 234
Капітан «Тайму» Максим Павленко про стартову гру сезону проти «Єнакієвця». «Єнакієвець» упродовж літнього міжсезоння

Гравець "Енергії" Дмитро ІВАНОВ: "Доньку назвав Міланою і гол присвятив їй"

Переглядів: 241
Гравець львівської «Енергії» Дмитро Іванов в ексклюзивному інтерв’ю розповів про останній матч своєї команди з «ТВД»,

Роман КОВАЛЬЧИК: «Енергія» і «Тайм» змагатимуться за чемпіонство

Переглядів: 177
Головний тренер «Енергії» Микола Сич після перемоги своєї команди над «ТВД» (4:2) поділився враженнями від матчу.Перші 10 хвилин

Львівське футзальне дербі за "Енергією". Погоня за чемпіонством почалася...

Переглядів: 390
Львівська футзальна "Енергія" вдало стартувала у новому футзальному чемпіонаті. "Енергетики" у першому турі обіграли своїх земляків з "ТВД"

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Лисенчук - шкідник"

Переглядів: 304
Головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко про демарш житомирського «Контингенту». "Ця подія є яскравою характеристикою організації та працездатності

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "В кадровому плані “Тайм” трішки погіршився"

Переглядів: 255
Цієї суботи, 4 вересня, починається новий чемпіонат України з футзалу серед команд вищої ліги. Напередодні початку чемпіонату головні тренери львівських

«Енергія» може поборотися за чемпіонство, - головний тренер «ТВД»

Переглядів: 207
Головний тренер «ТВД» Роман Ковальчик у розмові з прес-службою «Енергії» розповів про своє бачення гри першого туру нового чемпіонату

Тайм - остання проба сил закінчилася перемогою

Переглядів: 195
В Івано-Франківську «Тайм» у товариському матчі обіграв з рахунком 3:2 тамтешній «Ураган». Після першого тайму рахунок був 1:1.