Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Сьогодні стартує міжнародний турнір з футзалу "Кубок Львівщини-2010". Серед учасників - білоруси, грузини, поляки, "Тайм", "Енергія"...

Переглядів: 289
У четвер, 12 серпня, у місті Лева стартує міжнародний турнір з футзалу "Кубок-Львівщини-2010".

Футзал у смозі! Московське турне "Тайму" (Фоторепортаж)

Переглядів: 405
Минулого тижня чемпіон України з футзалу, львівський "Тайм" зробив виїзд до Москви, де провів чотири спаринги з клубами Суперліги. Їх спортивний підсумок

Главный тренер «Тайма» Станислав ГОНЧАРЕНКО о московском турне чемпионов Украины

Переглядів: 486
На прошлой неделе чемпион Украины по футзалу, львовский «Тайма» совершил выезд в Москву, где провел четыре спарринга с клубами

"Енергія" - "ТВД" - 3:7. Як це було! (Фоторепортаж)

Переглядів: 619
У другому товариському матчі між львівськими командами «Енергія» та «ТВД» останнім вдалося переконливо реваншуватися за поразку у першому товариському

"ТВД" сыграет на турнире в Чехии. Первый матч - с россиянами

Переглядів: 211
Делегация «ТВД» выезжает в Чехию утром во вторник, 10 августа, и к вечеру планирует добраться до места проведения турнира. На 11 августа за планировано

Львовский "Тайм" расписал боевую ничью с легендарной российской "Диной" - 5:5

Переглядів: 295
Чемпион Украины по футзалу, львовский «Тайм», провел в Москве свой третий товарищеский матч с российским клубом Суперлиги. В

"Енергія" - "ТВД" - 3:2. Звіт про матч

Переглядів: 367
Львівська «Енергія», готуючись до нового футзального сезону, провела перший товариський поєдинок. «Зелено-білим» протистояли земляки з «ТВД».

"Енергія" перемогла ТВД - 3:2 (Фоторепортаж)

Переглядів: 507
Сьогодні у Львові відбувся перший товариський матч міжсезоння. В ньому зустрілися місцеві команди - "Енергія" і ТВД. В першому таймі енергетики провели 3 м'ячі.

Дубль Валерія ЛЕГЧАНОВА приносить перемогу "Тайму" над росіянами

Переглядів: 402
Львівський «Тайм» у першому спарингу літнього міжсезоння у Москві здолав «Митіщі». Підсумковий рахунок зустрічі 2:1. Обидва голи

Максим ПАВЛЕНКО: Проблеми бразильців із дисципліною закінчаться одразу після їхнього приїзду в «Тайм»

Переглядів: 788
Капітан «Тайму» Максим Павленко про російські команди, бразильців та перші збори. В Росії більше легіонерів,