Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

"Енергія" – "Єнакієвець" – 2:1. Львів’яни виходять в лідери вищої ліги

Переглядів: 271
Щойно у львівському палаці спорту "Галичина" завершився один із центральних футзальних матчів 10-го туру між місцевою "Енергією" та "Єнакієвцем"

Сьогодні «Енергія» - «Єнакієвець». Анонс матчу, LIVE

Переглядів: 208
Поєдинок львівської «Енергії» та «Єнакієвця» із Єнакієвого – один із центральних футзальних матчів 10-го туру. В очному протистоянні

Чинний чемпіон України "Тайм" програє у Львові "Шахтарю" - 2:3

Переглядів: 1040
Щойно у львівському Палаці спорту "Галичина" завершився цікавий футзальний матч між місцевим "Таймом" і донецьким "Шахтарем". Львів'яни відкрили рахунок

Мирон КИНДИЙ: "Ковальчику на сегодняшний день нужно немного отдохнуть"

Переглядів: 477
«Локомотив» - «ТВД» - 1:1. Послематчевые комментарии. Евгений Рывкин, главный тренер «Локомотива»: - Было очевидно,

ТВД отбирает первые очки у лидера чемпионата - харьковского "Локомотива"

Переглядів: 295
В матче 9-го тура футзального чемпионата между лидером и командой, мечтающей о месте в зоне плей-офф, был зафиксирован неожиданный результат, который

Галицьке дербі "Тайм" - "Ураган" - 1:0 (Фоторепортаж)

Переглядів: 439
"Тайм" (львів) - "Ураган" (івано-франківськ) - 0:1 (0:1) Арбітри: Дребужан (Мукачево), Кравченко (Суми).Тайм: Іваняк - Павленко-К, Скорий, Макаєв, Бондар - Кондратюк,

«Тайм» - «Ураган» - 1:0. Галицьке дербі за львів'янами

Переглядів: 296
"Тайм" (львів) - "Ураган" (Івано-Франківськ) - 0:1 (0:1) Арбітри: Дребужан (Мукачево), Кравченко (Суми).Тайм: Іваняк - Павленко-К, Скорий, Макаєв, Бондар - Кондратюк,

Володимир КАРДАШ: «Від мене залежить 70% результату команди»

Переглядів: 323
Голкіпер львівської «Енергії» Володимир Кардаш у цьому сезоні свою роботу виконує доволі непогано. Провальних матчів у Володі в цьому чемпіонаті,

Станислав ГОНЧАРЕНКО: "Перезарядились, пересмотрели подход к игре"

Переглядів: 304
Комментарии после матча "Монолит" (Харьков) - "Тайм" (Львов) (2:5). Роман Перадзе (МФК «Монолит», гл. тренер): «Особо комментировать

"Енергія" розбиває "ЛТК" - 5:1 (Фоторепортаж)

Переглядів: 387
У восьмому турі першості України з міні-футболу львівська «Енергія» приймала одного із аутсайдерів – луганський «ЛТК». На 1-й хвилині матчу