Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

Овсянніков: Гра нереалізованих моментів

Переглядів: 200
Гравець «Тайму» Денис Овсянніков про перемогу над «Енергією»: Як завжди, львівське дербі із «Енергією» відбувається в нервовій атмосфері.

ONLINE відео трансляція матчу "Тайм" (Львів) 5:4 "Енергія" (Львів).

Переглядів: 292
Сьогодні, 15 травня у палаці спорту "Галичина" відбудеться матч Чемпіонату України з футзалу між командами "Тайм" (Львів) - "Енергія" (Львів). Початок

ТВД - Кардинал - 5:2

Переглядів: 258
На другий день «ТВД» здобув ще одну перемогу над «Кардиналом». Цей поєдинок був чимось схожим на попередній. Єдина відмінність у тому, що швидкості були трохи менші.

"Тайм" – "Энергия". Анонс

Переглядів: 241
Не особо рискуя ошибиться, можно сказать, что в субботу во Львове пройдет матч, один из немногих оставшихся до конца чемпионата, который вызывает особый интерес.

Станіслав ГОНЧАРЕНКО: "Невже існують команди, які ніколи не програють?"

Переглядів: 270
Головний тренер «Тайму» Станіслав Гончаренко про філософію та багатогранність сезону: "Для кожного періоду існують свої рішення і можливості.

Микола СИЧ: “Завчасна згода на нічию - це програшний варіант”

Переглядів: 295
Головний тренер “Енергії” дав інтерв`ю напередодні львівського “дербі” з "Таймом". - Миколо Анатолійовичу, ви згодні, що команда

Євген РОГАЧОВ: «Вірю, що футзал стане популярнішим»

Переглядів: 293
Гравець національної збірної України та лідер львівської футзальної «Енергії» Євген Рогачов розповів про теперішній чемпіонат, майбутній сезон та особисте

Кардинал – ТВД – 1:2. Одна хвилина вирішила все

Переглядів: 250
Обидві команди добре знають одна одну, адже за сезон проводять чимало товариських поєдинків. Тільки якась пауза у чемпіонаті, як «Кардинал» з «ТВД»,

"Кардинал" – ТВД. Анонс

Переглядів: 317
Во второй раз на втором этапе львовскому ТВД предстоит играть спаренные матчи, встречаясь с одним и тем же соперником два дня подряд. На минувшей неделе команда Романа Ковальчика уже играла в

«Енергія» - бронзовий призер. Без п’яти хвилин…

Переглядів: 239
Виїзна перемога львівської «Енергії» над «Єнакієвцем» (7:5) та поразка івано-франківського «Урагана» від «Локомотива» (1:4)