Футзал новини спорту. Новини спорту Львів та Львівська область

"Тайму" до чемпіонства - 3 очки!

Переглядів: 254
Сьогодні «Тайм» у Донецьку зіграв із «Шахтарем». На відміну від трьох попередніх зустрічей цих команд, «гірники» склали гідну конкуренцію супернику.

"Шахтар" 1:1 "Тайм" Анонс. Битва лідерів!

Переглядів: 291
29-й тур футзального чемпіонату завершується в Донецьку однозначно центральним матчем. Якою б не була вагомою перевага «Тайму» в трьох останніх очних матчах

МФК "Кардинал" 1:0 МФК "Моноліт"

Переглядів: 366
МФК "Кардинал" львів у матчі 29 туру Чемпіонату України з футзалу переміг МФК "Моноліт" Харків з рахунком 1:0 Деталі розвитку подій на майданчику можна дізнатись з онлайн трансляції

"Єнакієвець" 5:7 СК "Енергія" текстова онлайн трансляція

Переглядів: 235
Матч завершився перемогою СК "Енергія" з рахунком 5:7 Про перебіг подій у матчі футзального чемпіонату між командами "Єнакієвець" 5:7 СК "Енергія" можна

Евгений Юнаков: "Думаю, мы не проиграем "Тайму" точно"

Переглядів: 230
Без малого два месяца оставался вне игры защитник "горняков" Евгений Юнаков. Эпидемия травм, которая постигла "Шахтер" в конце сезона не могла не отразиться на турнирных
Футзал

Матчі плей-офф чемпіонату України з футзалу перенесено

Переглядів: 71
Півфінальні матчі плей-офф між «Єнакієвцем» та «Енергією», а також між «Локомотивом» та «Ураганом» перенесено на

Юрій КОБЗАР: "Команда припускається невимушених помилок, бо переоцінює себе"

Переглядів: 282
Напередодні донбаського поєдинку "Енергії" на запитання клубної прес-служби відповів головний тренер "Єнакієвця" Юрій Кобзар. - Які новини

Сергій ЗАДОРОЖНИЙ: «Позитивні зміни відчули у другому колі»

Переглядів: 303
На майданчику цей гравець «Енергії» швидкий, ударний, позиційно грамотний. У вирішальний момент може взяти ініціативу на себе і провести голи-красені.

Кондратюк: Головне, правильні висновки зробити

Переглядів: 276
Гравець «Тайму» Олександр Кондратюк про матчі із «Локомотивом», важкий сезон для «Тайму» та гру із «Шахтарем».

"ТВД" (Львів) 4:1 "ПФС" (Севастополь)