Futuretalentscup-2017. Плей-оф. День 3-ій

21 квітня 18:00
Переглядів: 65
Карпати

У матчі за третє місце турніру Futuretalentscup-2017 карпатівці грали проти словенського «Марібора» – команди, що у півфіналі поступилася «Рієці» 1:4. На цей матч тренери випустили такий склад: Готра, Слива, Нестерук, Харжевський, Куртяк, Кормош, Руніч, Рудюк, Піхоцький, Дудинський, Сидорук. 

Уже на перших хвилинах карпатівці могли двічі забивати, але нападників підводила виконавча майстерність. Натомість, словенці своїм шансом скористалися краще: після прострілу зі штрафного, форвард «фіолетових» зрізав м’яча у ворота «левів». Програвати академіки наміру не мали, відповідно, довелося ризикувати і кидати більше сил на атаку. Але забили знову словенці. Цього разу вони скористалися неточними діями оборонців і подвоїли рахунок. 

Парадоксально те, що «зелено-білі» значно краще виглядали на полі. У них вдавалися гострі вривання з флангів, із подальшими прострілами, швидкі переходи від оборони до атаки, але завершальним ударам бракувало точності. 

На фінальний штурм воріт пішов і воротар, якому потім довелося летіти вже до власних воріт, аби не пропустити втретє. У підсумку – дуже прикра поразка 0:2, на яку при всій повазі до «Марібора» карпатівці не заслуговували. 

І все ж, порцію дуже хорошого досвіду на турнірі «Карпати» отримали. Тепер на них чекають завершальні матчі у внутрішньому чемпіонаті, за право вийти до фінальної пульки. Однак робити це доведеться без Харжеввського, Сливи та Рудюка, які вирушають до розташування збірної України U-17 на фінальний етап Чемпіонату Європи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: