Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська. Плей-офф. Півфінал: спека на грані фолу

29 лютого 22:15
Переглядів: 149
Футзал

У неділю розпочалась стадія плей-офф Вищої ліги чемпіонату Івано-Франківська з футболу.

Першими у рамках фінальної "пульки" зігради четверта та перша команди регулярного чемпіонату - "Звір" та "Трейдзахідбуд". Увесь матч "Звір" намагався нав'язати боротьбу більш технічним суперникам, та клас таки дався взнаки - 7:1, перемога за "будівельниками".

В іншому поєдинку дня зійшлись "SAV-сервіс" та "Алан". Вже в дебюті зустрічі "Алан" вийшов вперед реалізувавши пенальті - 1:0. Згодом награна комбінація з ауту дозволила "аланівцям" подвоїти перевагу - 2:0. У цьому моменті номінальні господарі паркету апелювали до арбітра, у зв'язку з тим, що аут все-таки був на їхню користь. Апеляції до арбітрів лише розпалювали ситуацію і пристрасті потрохи зростали. Під кінець тайму команди обмінялись голами - за рахунку 3:1 команди пішли на перерву. У другому таймі "SAV-сервіс" зумів сквитати один м'яч і скоротити відставання від суперників - 3:2. Ставало дедалі гарячіше і вже головний арбітр матчу Віктор Юзик взявся заспокоювати капітанів обох команд. За дві хвилини до завершення зустрічі суперники "назбирали" по п'ять фолів, тож кожне наступне порушення призвело б до пробиття десятиметрового. Команди грали на грані фолу та свисток арбітра мовчав. В одному з таких епізодів Віктор Юзик не вгледів порушення правил, тим самим піднявши неабияку хвилю емоцій з боку гравців та лавки запасних "Алану". Через бурхливу незгоду зі своїм рішенням арбітр показав другу жовтку картку і відправив "відпочивати" гравця команди "Алан". Внаслідок чого представник "червоно-чорної" команди вибіг на паркет та штовхнув головного арбітра матчу. Після недовгих роздумів Віктор Юзик прийняв рішення закінчити гру, давши фінальний свисток. Після недовгих перемовин, гравець "Алану" залишив поле і гра поновилась. Протягом часу, що залишився команди не зуміли вразити ворота один одного - 3:2 на користь "Алану". 

Неспортивна поведінка представника "Алану" буде розглянута на найближчому засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету ІФМФФ.

Футзал. Чемпіонат Івано-Франківська. Плей-офф. Півфінал. Перші матчі
Муніципальний ФОЦ (вул. Симоненка, 13)
28.02.2016 (неділя)
"Звір" - "Трейдзахідбуд" 1:7
"SAV-сервіс" - "Алан" 2:3

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: