Футзал: "Делівері" Одеса – "Епіцентр К10″ Івано-Франківськ – 9:1. Болісна поразку в Одесі

10 листопада 09:00
Переглядів: 147
Футзал мяч

“Епіцентр К10″ виходить до 1/8 фіналу Кубка України, оскільки команда “Комфорт-Сервіс” з Рівного припинила участь у цьогорічному розіграші турніру. Таким чином іванофранківці першим з учасників попереднього етапу виходять до 1/8 фіналу.Нагадаємо, що перший матч команд завершився впевненою перемогою “Епіцентру К10″ з рахунком 10:0.

Чемпіонат України з футзалу. Перша ліга. 2-й тур. 7 листопада, 14:00
“Делівері” Одеса – “Епіцентр К10″ Івано-Франківськ – 9:1 (4:0)
Голи: Пихальонок (14, 17, 34, 39), Лебединський (19, 27), Колесников (16, 29), Єрьомин (39) – Ярий (31).
Одеса, спорткомплекс СКА (вул. Семінарська, 8).
Делівері: Кобець (Зуєв) – Беляєв-к, Лебединський, Пихальонок, Колесников – Пюро, Малюга, Єрьомин, Рудаков – Гірка, Марченко.
Епіцентр К10: Бухвак (Русак) – Данів-к, Ярий, Галян, Томин – Питльований, Красій, Прокоп, Мельниченко, Береговський, Кузик, Гаврилків.
Попередження: Галян(4).
Вилучення: Питльований (34).
Арбітри: Черноусов Сергій (Херсон), Лебедь Євген (Київ), Ткач Олександр (Іллічівськ). Інспектор Проць Роман(Дрогобич).

Найперше, що кидалося в очі, це важкість в рухах хлопців. Як на мене, вони не змогли прийти до тями після переїзду – умови були жахливі. Не намагаюся виправдати цим хлопців, а вказую як одну зі складових. Відверто провалив гру наш капітан – Назар помітно нервувався, кожний невдалий рух чи фінт добавляв невпевненості. Він потребував забитого м’яча. І мав стовідсотковий момент, перегравши опонентів та пробивши повз Кобеця, але потрапив у стійку. Не найкращий матч провів і наш граючий тренер Роман Ярий. Він хоч і став автором першого виїзного голу нашої команди, але не вирізнявся із загальної картинки – незрозуміло слабка гра цілої команди.

Час від часу хлопцям вдавалося показати змістовну гру, але кожен такий відрізок закінчувався обрізкою чи неточним ударом або пасом. Перші десять хвилин матчу були доволі рівними. Непогані шанси мали обидві команди, та все ж одесити виглядали гострішими. Кращим гравцем у складі “Делівері”, на мою думку, був Колесников. Хоча забивав наддосвідчений Пихальонок, Колесников був найактивнішим і постійно був у центрі подій. В нашій команді міг би відзначити Діму Мельниченка, який дуже прагнув відзначитися на майданчику в рідному місті.

Переломним моментом став перший гол, після якого наші хлопці перестали бути командою. Чесно кажучи, я давно не бачив такої відверто слабкої гри. Хлопці не знали, що робити, мало що їм вдавалося попереду, і після першого голу помилки посипалися одна за одною. Спершу Томин обрізався позаду, чим скористався той самий Колесников. Незрозумілі дії нашої команди в захисті призвели до третього голу. А на завершення Бухвак пропустив не найсильніший удар як-то кажуть “у дірку”. І лиш після цього всього Данів мав вище описану можливість.

Другу половину наша команда розпочала значно краще, притиснула опонентів до воріт, і здавалося, що зараз прийде гол і прийде впевненість до хлопців. Раз по раз наші удари були все гострішими і важчими для Кобеця, а гравці “Делівері” все частіше почали фолити. Але невідмінне правило спрацювало: не забиваєш ти – забивають тобі. На 27-й хвилині забиває Лебединський, хоча перед цим мав забивати Данів. Хлопці “попливли” – і попливли голи. Після шостого Ярий виводить “п’ятим” Питльованого, але це не приносить бажаного результату, навіть більше – під час одного з розіграшів хтось з наших обрізався (чи-то Красій, чи-то Данів), а Питльований за межами воротарської зони намагався перервати рукою політ м’яча у ворота, за що і отримав пряму червону.

Ще один із цікавих моментів стався вже майже наприкінці гри, коли в центрі майданчика Беляєв відверто сфолив проти Галяна з ризиком завдати останньому травму, розпочавши тим самим швидку “контру”, яку з порушенням довелося переривати Красію. Але найцікавіше було після свистка, коли арбітр із Херсона мав намір показати Галяну жовту за нібито симуляцію, хоча Ярославові лікар надавав медичної допомоги. І взагалі, вкотре тема суддівства постає досить гостро.

Рахунок на табло, але відверті помилки та незрозумілі рішення арбітрів, особливо Черноусова з Херсона, теж привнесли в гру нашої команди зайвого нервування. Чого лиш вартий епізод, коли Питльований мав перспективу виходу віч-на-віч, але арбітр свиснув фол на Прокопі за мить до цього, хоча мав давати відкладений. А нагода була реально перспективною.

Загалом, висновок після цієї гри один – прохідних ігор тут не буде, це зовсім інший рівень. Тому з вірою в наших хлопців закликаю всіх, хто читає це, підтримати їх в наступних матчах і не тільки. А команді потрібно тренуватися, тренуватися і ще раз тренуватися. Ростіть, хлопці, вам є чого досягати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: