Футзал: "Енергія" - "Кардинал". Післяматчеві коментарі тренерів команд

12 жовтня 17:53
Переглядів: 141
енергія локомотив

Головні тренери «Енергії» та «Кардинала» Максим Павленко та Сергій Піддубний відповідно поділилися враженнями від матчу у Львові.

Максим Павленко, головний тренер «Енергії»
-У першому таймі не вдавалося реалізовувати створені моменти. Думав, що зможемо тримати високий темп трьома четвірками, але наразі до цього ми не готові. Будемо намагатися зробити оптимальний стан двох четвірок. У другому таймі кожного з гравців десь зачепило те, що ми граємо перед власними вболівальниками. Не личить нам грати так, аби рахунок був на користь суперника. Незважаючи на рахунок 0:2, був впевнений, що зможемо зрівняти рахунок і перемогти. Так воно і сталося. В перерві матчу не проводив жодних чоловічих розмов, адже кожен розумів як не можна грати. Ми виправили свої помилки і все стало на свої місця. У другому таймі рахунок змушував нас ще підвищити відповідальність на завершальній стадії атаки. Створили безліч моментів, які не змогли реалізувати. А пропущені м’ячі нам тільки додавали злості.

Сергій Піддубний, головний тренер «Кардинала»
-Не всі гравці витримали фізично. У другому таймі грали уже у шість чоловік. Були гравці, які губилися на майданчику, тому перейшли на гру у шість чоловік у другому таймі. Є проблеми зі складом. Якщо вдома при рідних вболівальниках наші молоді гравці виступають краще, то на виїзді усе по-іншому. Найбільша проблема зараз у тому, що у нас мала лавка запасних і команда стала любительською. На тренування приходить четверо польових гравців та четверо воротарів. Є люди, які працюють на роботах і можуть ходити на тренування, а є такі, які працюють і не можуть. Багато людей з нами не тренуються. Легше назвати тих, хто ходить на тренування. На жаль, поки у нас така ситуація, тому претензій до гравців у мене немає. Хлопці зіграли так як змогли, що вони могли, те і показали.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: