Футзал. "Енергія" Львів - "Приват" Кривий ріг. Прев’ю

25 жовтня 08:00
Переглядів: 117
Енергія

Після успішного виїзду до Івано-Франківська, де «Енергія» з рахунком 3:1 здолала місцевий «Ураган», волею календаря «зелено-білі» вдома приймуть криворізький «Приват». У неділю, 25 жовтня, у палаці спорту «Галичина» матч розпочнеться о 12:00.

Важливою інформацією для вболівальників, мабуть, буде те, що у ніч з суботи на неділю переводять години. Відтепер вболівальники «Енергії» спатимуть на годину довше, оскільки час на годинниках переведуть годину назад. 
У матчі «Енергія» - «Приват» фаворитом однозначно будуть львів’яни. Можливо, не такими очевидними як у минулому сезоні, але все ж таки. Команда Максима Павленка свою хорошу готовність до сезону і повинна якраз продемонструвати у матчі проти такого суперника, як «Приват».

У порівнянні з попереднім сезоном «Приват» хоч і дещо оновив свій склад, однак чи зможе на рівних тягатися з «Енергією», сказати дуже і дуже непросто. У цьому сезоні у команди Раміса Мансурова справи складаються з перемінним успіхом. Хоч і кращі матчі чергуються з гіршими, однак точно можна сказати, що «Приват» у своїй грі з приходом Мансурова однозначно додав. Наразі команда з Кривого Рогу посідає 7 місце, маючи у своєму активі 4 очки після 5 матчів. В «Енергії» справи значно кращі – 15 очок після 5 матчів і підсумкова друга сходинка.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: