Футзал-тіме. "Кардинал" відстає від четвірки

18 лютого 19:27
Переглядів: 196
ураган

Єнакієвець. Лідери після паузи показали, що їм поки що ще треба розкачатися. Чесно кажучи, донбасівці у Рівному було куди ближче до поразки, ніж до перемоги. Єнакієвець після чемпіонату Європи в першій грі виявився гірше себе місячної давності.

Локомотив. Хто додав, то це діючі чемпіони. Євген Ривкін сильно був скромним після матчу, але гру його команда показала дійсно хорошу і симпатичну. Так, перший тайм вийшов куди крутіше другого, але і сума вийшла відмінною. Почекаємо, коли залізничники будуть у формі.

Ураган. Дракони показали досить бліду гру, яка помножилась на ряд помилок, що й призвело до підсумкового не зовсім приємного рахунку. Зараз команді потрібно входити в ігровий ритм і грати так, як це робив Морено. Потенціал є, тут потрібно набрати форму і можна боротися за найвищі місця.

Енергія. Львів'яни впевнено взяли свої очки і показали, що внутрішні негаразди не вплинули на ігровий настрій.

Кардинал-Рівне. Команда Піддубного має всі підстави шкодувати, що не вийшло обіграти Єнакієвець. Була відмінна можливості не відпустити вперед четвірку, а там би вийшло мінус два від четвертого місця. Шанси на плей-офф поки є, але вони все ще малі.

Спортлідер+. Показали непогану гру, але для того, щоб відвезти очки зі Львова непоганої гри явно замало. Подивимося, що покажуть плюсівці далі, поки ми до них придивляємося після зміни тренера.


ЗБІРНА 18-ГО ТУРУ:

Андрій Мельник (Єнакієвець). Кіпер лідерів чемпіонату не раз виручав своїх партнерів від пропущеного м'яча. З воротарями у Єнакієвця абсолютний порядок і конкуренція серед них божевільна.

Тарас Кузь (Енергія). MVP туру. Довго запрягав Тарас в Енергії, але зараз набрав чудову форму. Три голи у ворота Спортлідера зайве тому підтвердження.

Мар'ян Маринюк (Кардинал). Складно виділити кращого в команді з Рівного, адже гру добре провела всю команда. Здається, що Мар'ян зіграв трохи краще за інших.

Морено (Ураган). Однозначно кращий гравець Драконів у харківському матчі. Бразилець намагався витягнути команду на собі - рвав, метал, забив. Для очок з Локо цього виявилося замало, а от для місця в нашій збірній цілком достатньо.

Бето (Локомотив). Всім було видно, що бразилець ще важкуватий, але це не завадило йому вистрілити дублем. Можна називати це фартом, але він забив два голи, зробив те, що повинен робити стовп. Підібрав відскок і забив, продавив суперника і забив. Цього Локомотиву часто бракувало раніше.

Фраза туру в Олександра Косенка: "Хочу подякувати ветеранам команди, які згуртували колектив. Ніхто не опустив руки, а всі підтримали один одного. Сьогодні всі вийшли на майданчик один за одного, а, отже, можу всіх запевнити, що атмосфера в команді нормальна".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: