Футзал-тіме. Назад в 22 тур: підсумки туру Екстра-ліги

28 травня 18:25
Переглядів: 230
енергія локомотив

ЛТК. Телефоністи провели хороший перший тайм, але позначилася відсутність досвіду і класу. На даний момент Ураган просто сильніше, що і показував рахунок на табло. Дракони своє забили, а ЛТК потрібно ще працювати, в цій серії вони показали, що потенціал є і він величезний, але поки тільки потенціал.

Енергія. У рівній і в'язкій боротьбі чемпіони склали свої повноваження. Цілком логічно, що один матч вони все ж таки взяли, але на більше львів'янам розраховувати було складно. Команді потрібно омолодження і струс, що має дати майбутнє літо.

Ураган. Впевнено, сильно, класно, але... У першому тайму Драконам дуже пощастило, що ЛТК нічого не забила, з Локомотивом у фіналі так не буде, такий провал може призвести до програшу матчу. Для півфіналу такої гри вистачило, для фіналу може і вистачити.

Локомотив. Харків'яни вигризли перемогу і вже повторили своє рекордне досягнення в чемпіонатах України. Ігри у Львові показали, як і сильні, так і слабкі сторони цього Локо. У грі з п'ятим однозначно потрібно додавати, а от з фізикою, взаєморозумінням і витримкою все гаразд, чекаємо фінал.

ЗБІРНА УЇКЕНДУ ПЛЕЙ-ОФФ:

Владислав Лисенко. Енергія. Саме завдяки голкіперу львів'ян ця півфінальна серія затягнулася. Дуже впевнено діяв Владислав в обох матчах, він менше всіх винен у вильоті. Лисенко зробив все, що від нього залежало, але...

Сергій Журба. Локомотив. Два голи Локомотива забив Журба у Львові, який і приніс бажаний вихід у фінал. Тільки за одне це можна його включати до збірної, але і крім цього Сергій був вкрай корисний, як у створенні, так і в руйнуванні.

Олександр Кондратюк. Локомотив. Також важливою бойовою одиницею залізничників був досвідчений Кондратюк, який майже завжди опинявся в потрібний час у потрібному місці.

Павел Будняк. Ураган. Будняк двома своїми пострілами шокував ЛТК на перших двох хвилинах. Поляк, який не надто вдало провів перші два матчі, в третьому сповна компенсував свою непомітність. Два удари Будняка точно зламали план Романа Ковальчика на гру, а це було на руку Драконам.

Роніньо. Ураган. MVP. Покер, що ще можна додати до успіхів бразильця в Луганську? Два голи з чотирьох у багато були забиті випадково, але вони залетіли, а перший гол Роніньо був найважливішим у матчі. Він надломив луганчан, чим Ураган і скористався, розтерзавши суперника.p

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: