Футзал-Time. Спокій і "Титан-Зоря"

30 грудня 13:17
Переглядів: 122
ураган

Досить спокійно закінчився останній тур року, якщо не вважати поразку Енергії.

Як же шкода, що не можна подивитися навіть хорошу нарізку цієї гри, без цього щось певне описати складно. Але очевидно, що Титан-Зоря поступово набрала впевненості і на даний момент швидше всіх інших новачків підтягується до рівня кращих команд. Найцікавіше, що у покровців за весь час у вишці не можна згадати жодного явно провального матчу, все в боротьбі, нехай часом і без особливих шансів для себе, але і без розгромів, якщо не вважати шалений матч у Хмельницькому.

Власне кажучи, Титан-Зоря поступово перетворюється в найбільш незручного суперника в плей-офф з нижньої частини сітки. Не дуже стійкий Лукас і молодий Ураган видаються не такими серйозними опонентами в матчах на виліт, як чіпкі і непоступливі покровці. Що стосується Енергії, то львів'яни після серії хороших матчів дали збій, таке повинно було статися, але нічого кардинального не змінилося. Так, трохи відпустили лідерів, але все ще на чистому третьому місці, і для його збереження потрібно просто обігравати конкурентів.

Локомотив, незважаючи на всіх своїх гравців високого рівня, зараз далеко не в кращій формі. Так, обіграли Лукас - за рахунком впевнено, але проблем при цьому самі створили собі в достатку. По-хорошому, будь кондитери трохи майстернішим та вправнішими, то чемпіонам три б закинули вже в першому таймі. Провали в обороні Локо траплялися просто дикі, загравалися в атаці і випускали гравців в швидкі прориви. На цей раз пронесло, а потім розібралися Шамлі з Журбою, але щастить не в кожній грі, може бути й інакше.

Окремо можна сказати і про гру з п'ятим, поки тихий жах, тільки з третього разу харків'яни змогли створити щось гостре біля воріт суперника. Забили у формальній більшості, але не з допомогою зайвого, а після пресингу. Поки гра із зайвим - найслабший елемент залізничників.

Лукас опирався скільки міг, варто віддати йому належне, але все ж свої моменти потрібно забивати. Локомотив дозволяв кондитерам занадто багато чого, але навіть так вони зуміли забити лише з шестиметрового. Таке відчуття, що пропала впевненість у своїх силах, що не вірять навіть у гол у порожні ворота. Як інакше пояснити промах Леміша?

Великий інтерес викликала гра в Сумах. ЛТК на класі і на характері перетисла Ураган. Так, хлопцям було часом важко, Рось не забив пенальті, але потрібний рахунок вони втримали. Телефоністи продовжують радувати око, і як-би хотілося, щоб цю впевненість в собі вони зберегли і на плей-офф. Ураган показав усе, що міг. Після відвертого фарту прийшли і буденні результати, а вони не завжди приємні.

Якусь вакханалію влаштував Спортлідер, так і Кардинал не сильно відстав. Закляті друзі-сусіди розгромно перемогли і не дають спуску один одному. Як же буде цікаво подивитися на них в особистій зустрічі. Про Приват і СумДУ в цьому турі нічого, рахунки говорять самі за себе. З обороною треба щось робити, там катастрофа.

ЗБІРНА 12-ГО ТУРУ:

Роман Колток (Ураган). MVP туру. Дракони поступилися, але тільки завдяки своєму воротареві до останньої секунди могли все-таки розраховувати на очки.

Сергій Журба (Локомотив). Все було погано у Локомотива, не могли пробити оборону Лукаса, а тут вистрілив Журба, а ще ж на його рахунку забитий дабл-пенальті, і він викотив Овсяннікову при останньому голі.

Валерій Грицовець (Титан-Зоря). Покровці - всі молодці, але Грицовець ж двічі забив, тому молодець двічі.

Дмитро Калуков (Спортлідер). Вкинув три сумчанам, але найголовніше, що два з них забив у самий потрібний час.

Михайло Волянюк (Кардинал). Ймовірно, кращий гравець Кардинала в грі з Приватом, без якого сім би точно не забили.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: