Футзал-тіме. Всі б'ють всіх, а лідирує "Єнакієвець"

15 січня 13:41
Переглядів: 97
енергія ураган

Єнакієвець. У цьому сезоні донбасівці серйозно відрізняються від себе зразка минулого розіграшу. Головна відмінність - впевненість у власній силі, в минулому сезоні часто цього бракувало. Тепер є, і вони виривають на жилах складні матчі, а як наслідок і лідирують. Враховуючи той факт, що всі суперники знову втратили очки, то фактично до кінця регулярного чемпіонату Єнакієвець вже може особливо не турбуватися.

Ураган. Звичайно, нічия на виїзді - непоганий результат, але враховуючи кадрові проблеми Енергії, Дракони могли розраховувати і на щось більше. На ділі вийшов не самий стабільний матч, де часом франківці показували чудову гру, а часом буквально сипалися під натиском суперника.

Локомотив. Чемпіони провели дві гри за три дні у Рівному. Якщо перша закінчилася тріумфом, то в другій явно не вистачало тільки одного - забитих голів, бо всі завершилось поразкою. Нинішньому Локомотиву дуже потрібен гравець, який буде реалізовувати перевагу, схоже, що він дуже скоро там з'явиться.

Енергія. Львів'яни ж навпаки приємно здивували, адже дискваліфікації Рогачова та Овсяннікова повинні були вдарити по їхній силі, як виявилося, не вдарили. Команда показала швидкий і змістовний футзал, хоча і не протягом усіх сорока хвилин. Енергетики з гри практично витиснули максимум, хоча при везінні могли і взагалі взяти три очки.

Кардинал. Рівнян можна тільки похвалити, адже все-таки добилися свого і обіграли Локомотив, та ще й як! Кардинал вистояв під потужним натиском харків'ян, а потім знайшов лазівки для того, щоб покарати чемпіонів.

ЛТК. Прикро так програвати, але саме так досягається досвід. Телефоністи швидше програли матч в голові, а не на паркеті, адже подекуди виглядали не гірше грізного лідера. Зараз для молодих хлопців потрібно повірити в те, що вони можуть, і тоді з'явиться кращий результат. Все ж Енергію двічі обіграли, тому скоро варто чекати ще більшого прогресу від луганчан.


ЗБІРНА 16-ГО ТУРУ:

Віталій Дєнюжкін (Кардинал). Відмінні дії голкіпера не дали Локо можливості забити хоча б один гол і претендувати на те, щоб якось змінити хід матч. Дєнюжкін виручав не просто багато, а дуже багато.

Сергій Тригубець (Кардинал). Сергій взяв участь у двох найважливіших голах своєї команди, а також створив багато головного болю для Євгена Іваняка і його партнерів. Тригубець реалізував пенальті, а після його удару в стійку добити м'яч у ворота зумів Піддубний.

Дмитро Бондар (Енергія). Львівський універсал відмінно відпрацьовував ззаду, сам не соромився турбувати Ципуна далекими і не надто далекими ударами. Саме його постріл зробив рахунок 2:2.

Андрій Сімка (Ураган). У Драконів кращим на паркеті був Сімка, який хоч і не забивав, але створив безліч моментів для партнерів після передач. Його скидка дозволила Валєнку зрівняти рахунок, а скільки скидань партнери не реалізували...

Валерій Замятін (Єнакієвець). MVP туру. Вік далеко не завжди щось значить, так і у футзалі. Замятін утримує свій високий рівень і показує, що він ще дорогого коштує. У суботу Валерій взяв участь у двох з трьох голів своєї команди, а його точний удар виявився для Єнакієвця переможним.

Кращим тренером однозначно є Сергій Піддубний, який розбив Локомотив.

Фразу туру залишимо за Сергієм Гупаленком: "Як на мене, результат закономірний, хоча гра була така. Я думаю, що мені і Енергії вона не сподобалася. Була сумбурна трохи, такий тир-пир, трах-бах, а так осмисленості мало".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: