Футзал . Україна - Португалія . Прев'ю

03 лютого 13:00
Переглядів: 221
Україна футзал

Анонс чвертьфінального матчу нашої збірної на чемпіонаті Європи в Бельгії.

Україна підійшла до ігор на виліт, які куди більш хвилюючі, ніж поєдинки в групах. Наша збірна у перших двох матчах показала шалено оборонний футзал. Якщо з Румунією багато що виходило, то з Бельгією багато чого не виходило. Останнє лякає, адже провалювалися один в один, а в Португалії майстри покрутіші бельгійських будуть. Страшно? Страшно! А що робити?

Нам буде дуже важко, але, незважаючи на це прохід до півфіналу зараз бачиться вірогідним, хоча і будуть справжнім подвигом в усіх відношеннях. Для нас важливо закрити Рікардіньо. Звучить це, звичайно, кумедно, але робити нічого. Маленького португальця потрібно тримати дуже щільно, адже левова частка небезпеки суперника приходить від нього. Тут і обіграш один в один, і удари з носка, і різкі розвороти, і накиди під удар партнерів. Вимкнувши цей мотор, ми вимкнемо десь 80% атаки збірної Португалії.  

Крім цього не будемо забувати про головний козир нинішнього Локомотива, а останнім часом і національної збірної - найвищий пресинг. Фактично потрібно не давати можливість піренейцям дихати вже на їх половині, тоді їх можна буде змушувати помилятися. Вони страшенно не люблять, коли постійно перебувають під тиском і не отримують простору, хоча тут потрібно вести гру дуже обережно, адже істотно зростає ціна помилки і програного єдиноборства. Крім усього іншого потрібно з величезною концентрацією діяти при стандартах біля наших воріт.  

Найвищий темп може стати нашим головним козирем, адже лідери суперника далеко не молоді, позавчора виклалися з Росією, а тепер знову грати. До речі буде сказати з приводу віку. В останньому матчі групи у європейських бразильців гру робили шість чоловік, а інші були на підхваті. Ці хлопці гарненько перевалили за 30, тільки Рікардіньо з Кардиналом повні сил, а тому потрібно намагатися їх вимотувати всіма можливими способами, змушувати помилятися, позбавити всього хорошого, що вони мають, а потім нанести кілька жвавих і фатальних ударів.

Як би там не було, але головні проблеми у нас не в обороні, а в нападі. Гол за два матчі - це катастрофічно мало. Будемо сподіватися, що це було просте тиск результату, а тепер наші хлопці вже нічого і нікому не повинні, вони виграли групу, можна грати розкуто, вірячи у свої сили, не соромлячись показувати те, що вони дійсно вміють.  

Покриття на Євро швидке, м'яч теж, а португальські воротарі не самі надійні в світі, що відзначав і легендарний Олег Денисов. Їм потрібно багато бити, навантажувати і ще раз навантажувати. Не намагатися закотити м'яч у ворота, зараз довгі розіграші будуть подібні до смерті. Якщо є можливість пробити з 8-9 метрів, то потрібно бити і бути готовими добити!

У нас є чудові флангові гравці, які можуть своєю технікою і швидкістю створювати небезпеку на чужій половині, саме час це показати всім. Великі надії зараз покладаються на Петра Шотурму, Дениса Овсяннікова та Дмитра Сорокіна, які можуть показати дуже цікаві комюінації за допомогою своєї техніки. Очевидно, що гра на стовпа у нас в цьому чемпіонаті не йде, тому треба використовувати всі інші можливості для атаки, а їх дуже багато.  

Щодо психології, то сьогодні всі кайдани повинні впасти, просто зобов'язані, інакше важко буде розраховувати на прохід. Хлопці зробили все, що могли, тепер необхідно налаштуватися рвати і метати, не боятися, не соромитися, а показувати все краще, що вони вміють. Потрібно вірити в себе, адже немає нічого неможливого, а на останніх міжнародних форумах удача нам часто зраджувала.

Можливо сьогодні вона віддасть хоч невелику частину боргу ?

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: