Футзаліст львівської "Енергії" Михайло Грицина визнаний кращим гравцем вересня

03 жовтня 09:31
Переглядів: 108
Михайло Грицина

Футзаліст львівської "Енергії" Михайло Грицина визнаний кращим гравцем вересня. Представник «енергетичного» братнього дуету на даний момент є другим у списку бомбардирів, маючи на своєму рахунку шість забитих м'ячів. А в списку асистентів поки займає четверте місце зі своїми п'ятьма результативними передачами.

Взагалі вересень для Михайла дійсно ударним. Його голи були переломними для «Енергії» і приносили переможні результати (за винятком поєдинку з «Локомотивом»). Двічі 11-й номер львівської команди потрапляв у число героїв туру за версією нашого сайту. Так що, недарма минулого місяця саме він став кращим.

Хоча у Михайла Грицини були гідні конкуренти. Це представник «Спортлідер +» Дмитро Калуков, який зараз очолює гонку бомбардирів, Олександр Педяш, який зараз перебуває в дуже хорошій формі, і Дмитро Михайленко, який може цілком реально в недалекому майбутньому потрапити «на олівець» Олександру Косенко, якщо продовжить показувати такий же рівень гри, як зараз.

До речі, Грицина став першим гравцем «Енергії», визнаним кращим у місяці за версією нашого сайту, з чим ми його і вітаємо.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: