Футзаліста із Калуша поранено під Луганськом. У середу - операція

11 серпня 19:54
Переглядів: 456
футзал

Юрій Малишев — родом із села Бабина Калуського району. Йому 24 роки. Закінчив військову службу у 2010 році. У ході війни на Сході України був мобілізований у травні 2014 року згідно із Указом Президента.

Футболіст, учасник калуської команди із футзалу.

— Я пройшов медичну комісію у встановленому порядку. За станом здоров’я був визнаний придатним до військової служби, — розповів «Вікнам» Юрій Малишев.

Юрій — неодружений. Каже, що відмовлятися від військової служби би не став. Юрій Малишев зараз перебуває у Львівському військово-клінічному госпіталі Він був мобілізований до 51-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України (В/Ч А2331). Захищав від терористів аеропорт у місті Луганську. Перебував разом 51-ї окремої механізованої бригадою у оточенні, без харчів і води, майже місяць тому. У одному із боїв Юрій отримав поранення у ногу. Йому кулею розбило праву стопу. Досі чоловік пережив кілька операцій. Наступна операція, яку чоловікові зроблять у військово-медичному госпіталі, запланована на середу, 13 липня. Можливо, після операції йому знадобляться милиці. Чоловік проходив навчання у Володимир-Волинському. Товариші Юрія по військовій службі досі перебувають у зоні АТО.

— Хлопці щодня телефонують. Цікавляться моїм станом, — каже Юрій. — Приходять львівські волонтери, приносять харчі. В мене є все необхідне. Хіба, можуть бути потрібні милиці, — додає військовий.

Незважаючи на поранення, він не отримував жодних нагород чи відзнак ні від Калуської міської ради, ні від Калуської районної державної адміністрації чи районної ради.

Юрій — гравець калуської команди із футзалу «Посьолок». Учасник чемпіонату міста Калуша з футзалу 2013-2014 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: