Ґеорґі Ґеґучадзе: "Кого з гравців "Карпат" я запросив би в "Зестафоні"? Не знаю"

05 серпня 11:07
Переглядів: 486
Default Image

У домашньому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи львівські “Карпати” завдяки єдиному голу Ігоря Худоб’яка перемогли грузинський “Зестафоні”. Про гру, навколофутбольну атмосферу та матч-відповідь у Грузії “Ратуша” поцікавилася у головного тренера “Зестафоні” Ґеорґі Ґеґучадзе. 

— Ваша команда складена виключно з грузинів…
— Так, ви маєте рацію. Я вважаю, що грузини вміють грати в футбол. А для чого брати футболістів із іншої країни, якщо ми самі прекрасно можемо грати в футбол.

— Цим рахунком (0:1) Ви задоволені чи ні?
— Ви знаєте, ніколи тренер не любить програвати.

— Ви — максималіст і в житті, і в футболі?
— Так, звичайно.

— Напередодні гри “мусолили” питання про те, що, буцімто, гравці “Зестафоні” не хотіли давати коментарі російською мовою. Це вказівка керівництва команди?
— Насамперед, не будемо заполітизованими та не зводитимемо все до політики. Вказівки ніякої не було. Просто самі футболісти, коли зосереджені на грі, намагаються, так би мовити, “закритися”. Тому в жодному разі не вважайте це неповагою до преси. Це зовсім не так. Після матчу ви самі бачили, що футболісти дуже завзято спілкувалися з пресою.

— Як вам Львів?
— На жаль, не встиг добре познайомитися та подивитися на ваше чудове місто. Передусім, це пов’язано з жорстким режимом роботи до гри.

— Кого з гравців “Карпат” Ви запросили б до своєї команди?
— Не знаю. Важке запитання. Я відзначаю футболістів “Карпат”, але кого б я за просив у свою команду, мабуть, трішки не коректно буде щодо своїх футболістів насамперед. Хоча у команді “Карпати” є хороші футболісти.

— А що скажете про львівського вболівальника?
— Грати футбол, коли стадіон заповнений, значно комфортніше для футболістів. Адже ми граємо футбол для глядачів.

— До гри було багато розмов про те, що Ваш клуб фінансує українець Коломойський…
— Я знаю те, що наш клуб фінансує Ілля Кукайонус — відмінний президент. Тому по-іншому відповісти на Ваше запитання не можу.

Мстислав КОЦЬКИЙ-БОБ’ЯК, Ратуша

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: