Global Development – преміум-спонсор ФК "Карпати"

18 травня 21:00
Переглядів: 208
Карпати

ФК «Карпати» уклав договір з новим преміум-спонсором – будівельною корпорацією Global Development. У рамках партнерства логотип компанії з’явиться під ігровим номером на футболках гравців «Карпат». Термін угоди між сторонами розрахований на сезон 2016/17 рр. Обидві сторони переконані, що зможуть підтримувати партнерські взаємини та продовжувати активну співпрацю у майбутньому. 

Сторони обінялись символічними подарунками. Генеральний директор ФК «Карпати» Юрій Дячук-Ставицький вручив керівнику корпорації Олександру Здровецькому клубний шалик та іменну футболку, натомість, отримав сертифікат у розмірі 25 тисяч гривень для реалізації у будь-якому житловому комплексі. 

«На сьогодні «Карпати» є одним з провідних клубів України щодо співпраці з компаніями та фірмами у якості спонсорів. Сьогодні ми підписали контакт з серйозною та відомою будівельною корпорацією Global Development. Цей контакт розрахований на один ігровий сезон, але ми плануємо співпрацювати надалі, ще багато років. Логотип нашого нового партнера буде зображено на футболках гравців, під номером. Кошти, отримані від реклами, будуть використані для розвитку дитячо-юнацького футболу, для підтримки молодих талантів, які в майбутньому стануть футболістами першої команди «Карпат» – розповів генеральний директор «зелено-білих» Юрій Дячук-Ставицький

У той же час керівник корпорації Global Development Олександр Здровецький розповів про діяльність компанії та мету партнерства«Наша компанія є забудовником багатьох об’єктів у Львові, а також функціонує в інших містах України. Наразі ми охоплюємо 5 областей. Також зазначу, що наша компанія популяризує здоровий спосіб життя, тож партнерські угоди, зазвичай, ми заключаємо у спортивній сфері. Ми підтримуємо наш улюблений футбольний клуб вперше, але хочемо продовжити співпрацю в подальшому»

ДОВІДКА


Global Development – це корпорація, що втілює в життя інноваційні рішення і проекти, враховуює сучасні тенденції та потреби покупців і вносить власну лепту в розвиток будівельної галузі.

Команда фахівців Global Development прагне виходити на нові рівні ділового та технічного розвитку. Ми раціонально підходимо до будівництва, використовуємо новітні технології та матеріали. Зверніть також особливу увагу на збереження унікальності архітектурного стилю міст, у яких зводимо житлові комплекси нового покоління.

Global Development створює не просто будівлі, а концептуально новий світ, що вже став комфортним для тисяч українських сімей. За час свого існування ми виробили власне оригінальне бачення сучасної новобудови, засноване на потребах покупців та партнерів, відшліфоване досвідом й вдосконалене сучасними інноваціями.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: