Ґреґор Балажіц: "Фанати "Карпат" – номер один"

18 серпня 17:01
Переглядів: 113
балажиц

Як і в матчі проти ужгородської «Говерли», другий карпатівський гол забив захисник Ґреґор Балажіц, коли підключився на подачу кутового...

– «Волинь» славиться підбором високих гравців, проти яких не просто грати. Але ми міцно стояли, показали справжню командну гру, разом атакували і разом оборонялися. Тому я хочу привітати усіх гравців, тренерів та фанатів. Ця перемога нам була украй необхідна. Головне, що ми зіграли на «нуль». А як нас фанати підтримували! Наче чемпіонів! Вони для мене – номер один.

– Раніше у «Карпат» була проблема у тому, що перший та другий тайм команда грала по-різному. Зважаючи на те, що сьогодні «леви» грали однаково добре протягом всього матчу, можна сказати, що ви нарешті зігралися?
– Я раніше вже говорив, що нам треба трохи часу для того, щоб краще зрозуміти один одного. Але й ця гра не показова. Ми можемо грати набагато краще і ми будемо прогресувати. Треба зрозуміти, що у нас були важкі збори, ми багато готувалися до чемпіонату. Зараз вже починається з’являтися сила. Якщо ми будемо в такому ритму рухатися далі, то у нас все буде добре.

– Ти вже «змирився» з тим, що є кращим бомбардиром «Карпат»?
– Справді, за 4 матчі ми забили лише 4 голи, два з яких на моєму рахунку. Як і в Ужгороді знову забив головою. Для захисника це дуже приємно, адже у гравців нашого амплуа не часто виникають моменти. Головне, щоб ця перемога дала нам нагоду рухатися вперед. А гол присвячую своїй дружині, яка саме до Львова сьогодні приїхала.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: