Ґреґор Балажіц: "Ми заслужили не нічию, а перемогу"

22 вересня 13:08
Переглядів: 106
Балажиц

У цьому чемпіонаті Балажіцу вдавалося забивати на виїзді – у матчах проти «Говерли» та «Волині». В обох випадках словенець забивав після подачі кутових. Зовсім інша ситуація відбулася у матчі проти «Металіста». Програючи 2:3, центральний захисник залишив оборону і на останні секунди побіг допомагати атаці. Коли до фінального свистка залишалося всього нічого, Ґреґор скористався вдало обраною позицією та навісом від Мартинюка і красивим ударом головою зрівняв рахунок.

– Треба вірити в те, що ти можеш забити. З такими думками потрібно йти в кожну атаку, вони допомагають. Йшли останні хвилини, навіть секунди, треба було терміново щось змінювати, бо ми програвали. Я побіг в напад, спробував знайти для себе позицію. Коли Ярік подав, то мені залишалося лише пробити. Хочу сказати, що ми заслужили не нічию, а перемогу. Судді не зарахували ще два наших голи, крім того ми мали дуже хороші моменти.

– Що скажеш про призначений пенальті?
– Все справедливо. Була гра рукою.

– Коли рахунок став 0:2, ти вірив, що все можна змінити?
– Ми маємо грати до останньої секунди, сьогодні такий футбол. І ми маємо вірити у себе. Шкода, що ми не виграли, але що ж, нічия – теж не найгірший результат.

– Що на початку в команди не вдавалося?
– Це ж футбол. Буває таке, що деякі компоненти гри не вдаються.

– Ти знову кращий бомбардир команди.
– Це робота цілої команди...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: