Ґреґор Балажіц: "Це чудовий сюрприз для мене"

01 серпня 11:05
Переглядів: 192
Балажиц

Гол центрального захисника «Карпат» Ґреґора Балажіца у ворота «Говерли» став для «зелено-білих» ювілейним, 700-им в іграх національного чемпіонату. Перед відкритим тренуванням карпатівців на полі стадіону «Україна» спортивний директор клубу Юрій Беньо вручив словенцю пам’ятну футболку з символічним номером «700».

Одразу після церемонії вручення футболки, Ґреґор відповів на питання журналістів.

– Коли ти забивав гол, знав, що цей м’яч буде ювілейний?
– Ні, не знав. Мені про це сказав наш генеральний директор і потім я прочитав на нашому сайті, що я забив саме 700-ий гол. Так вийшло, але це було приємно.

– Ти радий, що ти так відзначився в історії «Карпат»?
– Звичайно, приємно записатись в історію клубу. Я захисник, а захисники мало забивають. Раніше, я думаю, ювілейні голи забивали лише нападники. Тому, я цей гол пам’ятатиму. Але, на жаль, він не став переможним. Та нічого, я хочу забивати і надалі. Адже повторюся, для захисників це дуже приємно.

– 800-ий гол «Карпат» хочеш забити?
– Подивимось, як буде (сміється).

– Чи приємно було отримати в подарунок футболку?
– Звісно, що приємно. Тим паче, що я на такий подарунок не очікував, це чудовий сюрприз для мене. Зберігатиму її вдома на пам’ять.

– Розкажи, що очікуєш від першого домашнього матчу проти донецького «Металурга»?
– Ми повинні старатися в кожному домашньому матчі, щоб очки наші залишились вдома. Подивимось. Надіємось, звісно, на перемогу. І все зробимо заради неї.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: