Ґуставо Бланко-Лещук: "Наша команда – єдине ціле"

15 вересня 16:00
Переглядів: 101
Ґуставо Бланко-Лещук

Нападник «Карпат», який став одним з головних відкриттів старту сезону, боляче переживає непросте становище, у якому зараз перебувають «зелено-білі». Рецепт успіху в перших турах був простим – Ґуставо забивав, а «леви» здобували очки і показували якісну гру, як це було у грі зі «Сталлю», «Ворсклою» чи «Шахтарем». Гольове затишшя форварда співпало із загальними невдачами команди. Аргентинець в інтерв’ю Інформаційному центру клубу намагався розібратися у причинах не найкращої гри «Карпат» в останніх матчах.

– Ґуставо, як вважаєш, у чому причина невдач «Карпат» у грі з «Олімпіком» і «Зіркою»?
– Стартували ми добре, показували хороший рівень. Однак в останніх поєдинках ми не були схожими самі на себе. Ми аналізуємо свої невдачі, наполегливо тренуємося і я не сумніваюся, що видряпаємося зі скрутного становища. Помітно що гравці і тренери цього прагнуть і щодня живуть лише цим. Ми – команда, єдине ціле і всі хочемо кращого. 

– Ти не забиваєш вже протягом трьох матчів підряд. Ця ситуація є важкою для тебе у психологічному плані?
– Безперечно, це важкий момент для мене. Я граю на такій позиції, що від мене чекають забитих голів. Це природно...Найважливішим для мене є набрані три пункти моєю командою. Якщо я не заб’ю, але допоможу команді виграти, то буду щасливим. У суботу ми маємо такий шанс і я сподіваюся, що з Божою допомогою ми це зробимо. 

– Команда перебуває у пригніченому настрої?
– Звичайно, що ми прагнемо лише перемагати, але стається всяке. Не завжди все відбувається так, як ми цього хочемо. Настрій у нас такий, що ми прагнемо переламати цю ситуацію. Повторюся – маємо нагоду у грі з «Чорноморцем». Будемо чіплятися за свій шанс. 

– На твою думку, в чому причина серії не найкращих матчів «Карпат»?
– Мабуть, це комплекс проблем. Ми про це не думаємо. Наша ціль – знайти вихід з ситуації. Мені здається, що треба викладатися на максимум і віддавати всього себе на полі. Вірю, що «Карпати» вирішать свої проблеми. Помилок ми наробили достатньо, але тільки справжній колектив може зібратися і виправити становище. У Львові такий колектив є і ми вміємо вчитися на своїх помилках. 

– Черговий матч, про який ми згадували – особливий для тебе. У березні цього року ти дебютував у грі з «Чорноморцем». Тепер одесити приїжджають в гості на «Арену Львів»...
– Так, пам’ятаю ту гру, у мене було кілька моментів. Нинішній «Чорноморець» – це команда, що добре контролює м’яч і перебуває на ходу. Ми будемо шукати їхні недоліки, атакуватимемо і боротимемося за перемогу для клубу і вболівальників – людей, які нас завжди підтримують.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: