Габріель Окечукву: "Радості нема ніякої"

26 жовтня 20:00
Переглядів: 182
Габріель Окечукву

На другий тайм матчу проти «Полтави» на поле вийшов нігерійський нападник Габріель Окечукву, який додав гостроти попереду і склав пару Ґуставо Бланко-Лещуку. Саме Габріелю вдалося забити єдиний гол у ворота «Полтави», міг він і зрівняти рахунок, але...

«Я дуже давно не грав у першій команді, але дуже старався на тренуваннях, намагався доказувати тренерам, що можу і хочу грати. Звичайно, уся команда знала про те, як наші фанати хочуть здобути Кубок, тож ми намагалися зробити все можливе для того, щоб їх потішити. На жаль, дуже прикро, нам цього не вдалося».

«Коли вийшов на поле, намагався триматися ближче до воріт. Практично одразу ж отримав шанс – Грисьо пробив, м’яч заметався по штрафному, відскочив до мене, тож залишилося просто пробити. Гол то я забив, але радості від нього нема ніякої, адже команда програла. Нам дуже шкода».

«Після матчу ми говорили з фанатами. На жаль, я мало що зрозумів, але тут і так все ясно без перекладача. Наші фанати були дуже-дуже розлюченими. Вони вимагали від нас результат і тут я їх повністю розумію. Ми мали зіграти краще, але залишаємо Полтаву з поразкою...» – розповів нігерієць після матчу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: