"ГалВапно-Енергетик" (Галич) - "Ніка-Тепловик" (Івано-Франківськ) - 2:3

ГалВапно-Енергетик (Галич) - Ніка-Тепловик (Івано-Франківськ) - 2:3

"ГалВапно-Енергетик": Вислобіцький, Воробець, Басюк, Деренюк, Вовчук Я., Драган, Вовчук Ю., Гуменюк (к), Кицька (Бесага), Чернов, Худобяк.
Запасні: Федорняк, Гривнак, Губар, Рудницький, Баранович.

Голи: Худобяк 33, Чернов 61 - Слободян 30, Кудляк 52, Брікнер 81.

Галичани після трьох перемог в Галичі на стадіоні "Колос" приймали івано-франківську "Ніку-Тепловик", яка знаходилася на четвертому місці. Домашня перемога "ГВЕ" дозволила б впритул наблизитись до першої пятірки чемпіонату. Проте, не судилося, знову помилки в обороні і знову крах старань нападників.

Першими вперед вийшли гості, Слободян забив після розіграшу кутового, але вже через три хвилини Ігор Худобяк влучно пробив у дальній кут воріт. На 52-й хвилині Кудляк ударом з 40-метрів попав у дев'ятку. Другий раз зрівняв рахунок ще один "зірковий гравець" господарів Андрій Чернов, який влучно пробив в дальній кут воротаря. А на 81-й хвилині Брікнер вже в третє вивів "тепловиків" вперед і встановив остаточний рахунок в матчі, впіймавши господарів на контратаці. 3-2! Цікава та безкомпромісна гра завершилася перемогою команди з кращою реалізацією.

Цим матчем "Гал-Вапно-Енергетик" завершило перше коло. Наступний матч відбудеться 4 серпня проти отинійської "Славії".

Юнаки - 0:0

В молоді "Енергетика" був відмінний шанс наздогнати "пелетон" на чолі з "Газовиком", але вдало діяли воротарі обох команд.