"Галичанка" обіграла "Дніпрянку і вийшла у фінал Кубка України

20 травня 22:53
Переглядів: 308
Галичанка

Сьогодні, 20 травня, львівська «Галичанка» здолала херсонську «Дніпрянку» з рахунком 31:26 в 1/2 фіналу Кубка України серед жінок, який стартував у Городенці Івано-Франківської області. З цією перемогою підопічні Тетяни Штефан та Віталія Надича отримали прохідний квиток у фінал Кубка України.

Гандбол. Жінки. Кубок України-2016. ½ фіналу.

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) - 31:26 (14:11).

20 травня. Початок – 17:00. Городенка Івано-Франківська обл.

Судді: Ірина Ткачук, Тетяна Ракітіна (обидві – Київ).

Делегат ФГУ: Дмитро Стегура (Берегово).

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Леся Смолінг (7 голів), Наталія Савчин (5), Наталія Воловник (4), Олеся Парандій (3), Наталія Туркало (3), Влада Косміна (2), Анастасія Дорожівська (2), Наталія Сабова (2), Мар’яна Маркевич (1), Анастасія Баранович (1), Марина Коновалова (1), Ольга Василяка, Наталія Стрюкова, Тетяна Поляк.

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Дніпрянка»: Валентина Дрембач, Тетяна Чорнявська – Катерина Кандибей (7 голів), Ксенія Проценко (5), Альона Каменщик (3), Анастасія Головко (3), Марина Поцелуєва (2), Олена Сорокіна (2), Валерія Кириллова (2), Маргарита Гречка (1), Світлана Лобода (1), Тетяна Попович, Христина Гречка, Юлія Ткаченко, Яна Рева, Ганна Сільвестрова.

Тренери: Михайло Милославський та Борис Милославський.

7-метрові кидки (пенальті): 3 кидки / 1 реалізовано – 6 / 6.

2-хвилинні вилучення: Наталія Воловник, Наталія Сабова (обидві – двічі)  - Юлія Ткаченко.

Попередження: Наталія Воловник, Марина Коновалова – Ксенія Проценко, Тетяна Попович, Олена Сорокіна, тренер Михайло Милославський.

Тренер «Галичанки» Тетяна Штефан так прокоментувала цей матч: «У першому таймі ми не реалізували чимало гольових моментів. А в спорті є такий закон – як не влучаємо ми, то забивають нам.

У перерві розібрали гру, дівчата зібралися і діяли вже значно краще.

У другому таймі дала більше зіграти молоді – Наталії Стрюковій, Ользі Василяці, Тетяні Поляк.

Так само і тренер «Дніпрянки» Михайло Милославський виставив у другій половині зустрічі молодь.

Не стану оцінювати гру молодих в «Дніпрянці» та «Галичанці» - їм ще треба багато-багато грати. Мені найголовніше, щоб моя молодь зараз отримувала достатньо ігрової практики.

А на перемогу, звичайно, сподівалися. «Дніпрянка» - хороша сильна команда, бронзовий призер чемпіонату України цього сезону, але ми – чемпіонки, тож мали тримати марку (сміється).»

В іншому півфінальному матчі ужгородські  «Карпати» здолали миколаївський «Реал» - 29:18. Тож завтра, 21 травня, «Дніпрянка» та «Реал» розіграють третє місце, а ось «Галичанка» та «Карпати» вступлять у безпосередню боротьбу за головний трофей країни.