"Галичанка" перемогла "Спартак" у першій грі шостого туру гандбольної Суперліги

12 грудня 19:00
Переглядів: 78
Галичанка

Львівська «Галичанка» у Броварах з рахунком 39:16 здолала київський «Спартак» у першому матчі перенесеного 6-го туру чемпіонату України сезону-2015/2016 гандбольної жіночої Суперліги, який відбувся вчора, 11 грудня.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга-2015/2016. Шостий тур. Перша гра

«Спартак» (Київ) – «Галичанка» (Львів) – 16:39 (11:18)

11 грудня. Початок – 18:00. Бровари. Спорткомплекс БВУФК.

Судді: Олена Кавєріна, Марина Дуплій (обидві – Запоріжжя).

Делегат ФГУ: Олександр Людовік (Київ).

«Спартак»: Дарія Тарасенко, Ольга Михайленко – Олена Рудько (6 голів / 1 з пенальті), Олександра Фурманець (1), Тетяна Шидивар, Маргарита Бреус (1), Христина Мєркушева (5 / 2), Вікторія Харламова (2), Ганна Козаєва, Людмила Білошицька (1), Владлена Рибкіна.

Тренери: Майя Карбунар, Костянтин Порадник.

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Леся Смолінг (8 / 3), Наталія Савчин (6), Олеся Парандій (4), Марина Коновалова (4), Мар’яна Маркевич (4), Влада Косміна (3), Анастасія Баранович (3), Наталія Сабова (2), Вікторія Сідлецька (2), Наталія Воловник (1), Софія Давидянц (1), Наталія Туркало (1), Марія Біла, Ольга Василяка.

Тренер: Тетяна Штефан.

7-метрові кидки (пенальті): 4 кидки / 3 реалізовано (не забила Христина Мєркушева) – 4 / 3 (не забила Наталія Туркало).

Вилучення: Людмила Білошицька – Вікторія Сідлецька.

Попередження: Олена Рудько, Маргарита Бреус, Владлена Рибкіна – Влада Косміна, Наталія Савчин.

Про серйозність намірів обох команд засвідчив початок матчу, адже упродовж двохвилинної боротьби жодна зі сторін не могла відкрити рахунок.

Зрештою «галичанка» Наталія Савчин забила перший гол у ворота столичних гандболісток. «Спартаківка» Олена Рудько не забарилася з відповіддю – 1:1 (3-тя хвилина).

На 3-ій та 4-ій хвилинах команди ще раз обмінялися голами: «спартаківки» отримали від Наталії Сабової, а «галичанки» від Вікторії Харламової – 2:2. Та це, власне, стало останнім, що дозволили гандболістки «Галичанки» своїм суперницям.

До 17-ої хвилини гри львів’янки значно вирвалися вперед – 12:6. Авторками десяти забитих за цей час м’ячів стали Наталія Савчин, Влада Косміна, Олеся Парандій і Марина Коновалова, кожна з яких відзначилася «дублем», а Леся Смолінг двічі реалізувала пенальті. Чотири голи за «Спартак» забили Олександра Фурманець, Олена Рудько та Христина Мєркушева (двічі).

На 17-ій хвилині наставник «Спартака» взяв тайм-аут, після якого його команда достатньо ефективно продовжила гру і навіть перехопила ініціативу у наступну п’ятихвилинку матчу. Адже з 17-ої до 23-ої хвилини першого тайму киянки забили чотири м’ячі (Христина Мєркушева (два), Олена Рудько та Людмила Білошицька), натомість «галичанкам» дозволили влучити лише двічі (Олеся Парадній і Вікторія Сідлецька).

Проте, коли на табло загорілося 10:14, галицький гонор дав про себе знати – з 24-ої до27-ої хвилини розлючені львів’янки – Вікторія Сідлецька, Леся Смолінг, Наталія Туркало, Мар’яна Маркевич – примусили голкіпера «Спартака» щохвилини витягати м’яча із сітки воріт. І лише одній Олені Рудько вдалося забити у відповідь. Рахунок 27-ої хвилини – 18:11 – зберігся вже до кінця першого тайму.

Про що там нарадилися в перерві «галичанки», достеменно невідомо, але другий тайм був цілком за ними. Більше того, львів’янки розписали суперниць за всіма правилами карткової гри у блекджек – двадцять одне.

Саме 21 (!) м’яч у другому таймі відправили «галичанки» у ворота «спартаківок». Голом розпочала другу частину гри Наталія Воловник, надалі п’ятіркою м’ячів разом з реалізованим пенальті відзначилась Леся Смолінг, по тричі влучили Наталія Савчин, Мар’яна Маркевич, Анастасія Баранович, двічі Марина Коновалова, по одному голу на рахунку Наталії Сабової, Олесі Парандій, Влади Косміної та Софії Давидянц.

Натомість за усі 30-ть хвилин друготаймової боротьби львів’янки пропустили від суперниць лише п’ять м’ячів (забили Олена Рудько (двічі), Маргарита Бреус, Христина Мєркушева, Вікторія Харламова).

Отож, 39:16 – саме з таким рахунком тріумфувала «Галичанка» над столичним «Спартаком» у першій грі 6-го туру.