"Галичанка" - "Спартак" 34:23. Місто переможців

12 вересня 19:05
Переглядів: 356
Галичанка Туркало

Львів - воістину величне місто. Ця велич навіть не стільки у його століттях, вона - у його сьогоденні. Багато ж бо міст мали славу, а таки занепали. Львів же залишається на своїх позиціях, це місто незбагненно залишається у всьому першим! Можна складати рейтинги і по "тому", і по "сьому", але побороти львівський дух не вийде ніяк.

Я сьогодні бачив три світи Львова...

Перший світ - той, що в мене вдома. Там, де я пишу, де повно старої преси, книжок і футболок львівських "Карпат". Це - мій особистий Львів.

Другий світ - той, що в центрі міста. Пафосний, дощовий, повен книжок і відомих людей. Там сьогодні Форум видавців. Це - Львів інтелігенції.

Третій світ - той, що в спорткомплексі ЛНУ. Світ, повен молодечого запалу, жаги боротьби і непідробної майстерності. Це - Львів переможців.

Думаю, "Галичанка" сьогодні показала, що таке, банально кажучи, перемога на класі. Початок гри, як і вчора, не показав очікуваної вищості наших дівчат. Після впевнених 5:1 гості звели гру до рівної (6:6, а потім 8:8). Але, як і варто було очікувати, змога робити більше якісних замін дала свої плоди в другому таймі. Перший тайм господарки виграли 15:12, а другий - 19:11. Разом отримуємо впевнену перемогу з рахунком 34:23.

На персоналії переходити не варто, адже всі зіграли дуже якісно, порівнюючи з суперником. І воротарі, і польові - всі зіграли дуже гарно (хоча самі гравці зазвичай більш критично ставляться до своєї гри, тому знайдуть якісь промахи). Було все дуже грамотно - рівно так, як і треба було зіграти з таким суперником.

У цьому звіті мало гандболу, але багато Львова. Чому так? Бо, вважаю, десь деінде гандбол був би просто грою в закритому залі. А у Львові - це частина нашого галицького духу. А наші дівчата - не просто майстри гандболу, вони - лицарі, що захищають честь всіх нас. І хай знають всюди, що Львів - місто переможців. Не інакше.

МАТЧІ ПЕРШОГО ТУРУ

"Галичанка-ЛНУ" - "Спартак" - 27:22, 34:23.

"Університет-Дніпрянка" - "Реал-МОШВСМ-НУК" - 44:16, 20:20.

"Карпати" - "Економуніверситет" - 34:8, 20:10.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1. "Карпати" Ужгород - 4 очка, м'ячі 54:18

2. "Галичанка-ЛНУ" Львів  - 4, 61:45

3. "Університет-Дніпрянка" Херсон - 3, 64:36

4. "Реал-МОШВСМ-НУК" Миколаїв - 1, 36:64

5. "Спартак" Київ - 0, 45:61

6. "Економуніверситет" Тернопіль - 0, 18:54

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: