"Галичанка" - "Спартак". Кілька слів про працю, інтригу та нові звитяги

10 вересня 21:39
Переглядів: 572
Галичанка Спартак

Ось до Львова і завітала гандбольна осінь. Після тріумфального минулого сезону хочеться продовження свята. Дівчата, власне, влітку працювали над тим, аби ми тішилися з їхньої гри. Ми, розумієте, по озерах та морях катались, а вони напрацьовували все, що скаже тренер. От вона, праця.

До Львова завітав титулований клуб. Навіть крутіший від "Галичанки", якщо рахувати регалії. Але реальність після 2000-го року поставила "Спартаку" підніжку, і тепер киянки завойовують лише місця, дуже далекі від колишніх. Покоління вихованок Ігоря Турчина залишилось у спогадах їх сучаників. Сьогодні "Спартак" - це клуб-середняк (тільки уявіть середину таблиці при шести командах!) навіть за українськими реаліями. Ви будете сміятись, але я так і не знайшов актуального складу "червоних"! Сайту клубу не надто віриться, бо там у них навіть про початок сезону - нічогісінько. Інші спроби також не увінчались успіхом. Одна людина сказала мені, що вони ще свого складу самі не знають. От Вам інтрига.

Як воно буде без Іри Стельмах і Тамари Смбатян? Буде, щонайменше, дивно дивитись на таку команду, до якої звикав роками. Але, на хвильку, чи залежить гра "Галичанки" від двох виконавців (якими сильними б вони не були)? Та ж тут чи не кожна гравчиня - вже зірка! Можуть виникнути проблеми в окремих елементах ведення гри, але щоб вся гра розбалансувалась... Тому віриться, що й новий сезон "Галичанці" до снаги провести без поразок. Як воно буде в Європі - інша історія. Сьгодні ж ми відкриваємо новий чемпіонат України! Відкриваємо його урочисто, з вірою в нові звитяги. А звитяги прийдуть неодмінно.

Завтра наші дівчата мають відчути, що ми з ними - одне ціле. Що Львів цінує своїх героїв і готовий йти з ними до нових вершин. Ці дівчата, ці неповторні переможці гідні того, аби ми завтра і в суботу кинули всі справи та гучно їх підтримали!

Гандбол. Жіноча Суперліга. 1 тур

"Галичанка-ЛНУ" (Львів) - "Спартак" (Київ)

Львів. Спорткомплекс ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31).

11 вересня о 17:00. 12 вересня о 10:00.

Вхід - вільний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: