"Галичанка" у першій грі десятого туру гандбольної Суперліги одним м'ячем поступилася "Карпатам"

12 лютого 11:00
Переглядів: 65
Галичанка

Львівська «Галичанка» вчора, 11 лютого, мінімально, з різницею лише в один м’яч – 25:26 – поступилася ужгородським «Карпатам» у першій грі 10-го туру Чемпіонату України гандбольної жіночої Суперліги сезону-2015/2016. Зазначимо, що після першого тайму рахунок був на користь львів’янок – 14:11.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга-2015/2016. Десятий тур. Перша гра.

«Карпати» (Ужгород) – «Галичанка» (Львів) – 26:25 (11:14)

11 лютого. Початок – 18:00. Ужгород. Спортивний комплекс «Юність».

Судді: Міщук / Рожков (Київ / Рівне).

Делегат ФГУ: Сергій Шаль (Київ).

«Карпати»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько – Олена Косик, Беата Цубина (2 голи), Анастасія Мелекесцева, Яна Готра, Дарина Кот (12), Ірина Компанієць (4), Анна Лезінська (2), Іванна Мигович (1), Марина Лєбєдєва (1), Ніколь Чундак, Дарина Каганець (4).

Головний тренер: Борис Петровський.

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Марина Коновалова (6 голів), Наталія Туркало (5), Софія Давидянц, Анастасія Дорожівська, Влада Косміна (1), Наталія Савчин (2), Мар’яна Маркевич (3), Леся Смолінг (1), Наталія Стрюкова, Анастасія Баранович, Олеся Парандій (2), Наталія Сабова (3), Наталія Воловник (1), Вікторія Сідлецька (1).

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

7-метрові кидки (пенальті): 5 кидків / 4 реалізовано – 5 / 4.

2-хвилинні вилучення: Анна Лезінська, Анастасія Мелекесцева, Дарина Кот – Олеся Парандій (двічі), Вікторія Сідлецька (двічі), Наталія Воловник.

Попередження: Анна Лезінська, Анастасія Мелекесцева – Наталія Воловник, Леся Смолінг.

На першій хвилині матчу рахунок відкрила «галичанка» Наталія Савчин. На 2-ій хвилині ужгородки отримали шанс зрівняти рахунок: судді призначили двохвилинне вилучення львів’янці Олесі Парандій, а її команді – штрафний, який реалізувала Дарина Кот – 1:1.

З 6-ої до 9-ої хвилини у вперту боротьбу вступили львів’янка Марина Коновалова та ужгородка Дарина Кот. Тільки-но Марина Коновалова влучним кидком по воротам вивела «Галичанку» вперед, як за мить Дарина Кот встановила рівновагу – 2:2. Те саме повторилося і у наступному ігровому епізоді: Коновалова – Кот і рахунок 3:3.

З 10-ої до 13-ої хвилини такий собі гандбольний пінг-понг влаштували обидві команди: не встигали влучити «галичанки», як ужгородки у ту саму хвилину закидали у відповідь. Але певна перевага все ж була на боці львів’янок: спершу забивали вони, «Карпати» наздоганяли (Наталія Воловник – гол у відповідь від Іванни Мигович; Марина Коновалова – Ірина Компанієць; Влада Косміна – Дарина Каганець). 13-та хвилина гри і рахунок 6:6.

На 17-ій хвилині з семиметрового штрафного кидка забила «галичанка» Наталія Туркало і у ту ж хвилину рахунок зрівняла карпатівка Беата Цубина – 7:7.

З 19-ої до 26-ої хвилини львів’янки стрімко вириваються вперед. За цей час ужгородська воротарка тричі пропускає від Мар’яни Маркевич, по разу – від Олесі Парадній та Вікторії Сідлецької, не відбиває пенальті Наталії Туркало. А зі сторони «Карпат» лише раз влучає Дарина Каганець. Ужгородки нервово поглядають на табло, рахунок на якому 13:8 засвідчує їх відставання на п’ять м’ячів.

До 29-ої хвилини підопічним Бориса Петровського вдається зменшити відрив, забивши два голи: Дарина Каганець та Дарина Кот (реалізує пенальті) – 13:10.

На останній хвилині першого тайму команди обмінюються голами (Марина Коновалова – Беата Цубина) і на перерву лідером йде «Галичанка» – 14:11.

Другий тайм, як і перший, голом відкриває львів’янка Наталія Савчин – 15:11.

На 32-ій та 33-ій хвилинах двічі влучає ужгородка Ірина Компанієць – 15:13.

До 39-ої хвилини гри «галичанкам» ще вдається втримувати суперниць на відстані двох м’ячів.

Проте на 41-ій та 42-ій хилинах Дарина Кот зрівнює рахунок, забивши двічі (один раз – з пенальті) – 17:17.

Надалі ужгородки завдяки Марині Лєбєдєвій та Ірині Компанієць ведуть у рахунку – 17:19 (47-а хвилина).

На 49-ій хвилині «галичанки» Леся Смолінг та Наталія Туркало встановлюють паритет – 19:19. Непорушний він і на 50-ій хвилині – 20:20 (Дарина Кот – Наталія Туркало з пенальті). 53-я хвилина – 21:21 (Олеся Парандій – Дарина Кот).

На дві хвилини ужгородки перехоплюють ініціативу: двічі забиває Дарина Кот та раз Дарина Каганець, у львів’янок, на жаль, у цей час безгольові моменти – 21:24 (55-та хвилина).

Лише дві хвилини, однак вони у цій грі стають вирішальними. І хоч львів’янки починають швидко наздоганяти і наступні два голи ужгородок парирують чотирма, однак цього виявляється замало.

Отож, на 57-ій хвилині забиває «галичанка» Марина Коновалова, у відповідь – Анна Лезінська – 22:25. На 58-ій хвилині Наталія Туркало з пенальті пробиває карпатівську воротарку, Дарина Кот закидає у відповідь. На останніх двох хвилинах гри двічі влучає «галичанка» Наталія Сабова. Рахунок 25:26 зафіксовує фінальна сирена.

Як бачимо, до останнього боролися львів’янки, показали, що не здаються і грають до кінця, однак перемогу у першій грі проти найголовніших суперниць за чемпіонство у Суперлізі вирвати не зуміли.

Сьогодні, 12 лютого, о 11:0 команди зустрінуться вдруге і важко прогнозувати, чим закінчиться протистояння абсолютно рівних по силам суперників.