"Галичанка" впритул наблизилася до першого чемпіонства

02 травня 10:11
Переглядів: 240
Галичанка

Львівська гандбольна «Галичанка» зробила ще один крок до чемпіонства. Аби його оформити достроково, львівські команді залишилося виграти лише один матч в останньому з’їзному турі.

Вихованки Василя Козаря в останньому матчі передостаннього п’ятого з’їзного туру, що завершився в Ужгороді, перемогли головного суперника у боротьбі за золоті медалі -  «Карпати» - 29:25. Третя перемога «Галичанки» над головним суперником з Ужгорода зробила львівську команду майже недосяжною для головних суперників у боротьбі за перше місце в турнірній таблиці.

В активі «Галичанки» максимальні 48 очок після 24 матчів. На другому місці в турнірній таблиці херсонська «Дніпрянка» - 42 очки після 25 матчів, а на третьому – ужгородські «Карпати» - 40 очок після 24 матчів.

Вочевидь, в останньому турі чемпіонату не на жарт рогрорнеться боротьба за срібні медалі. Львівська «Галичанка» - без «п’яти хвилин» чемпіон України.

P.S. Багаторічний головний тренер львівської команди Василь Козар був відсутнім на матчі «Карпати» - «Галичанка» через сімейні обставини. Неперевірена інформація коментаторів телеканалу «Тиса-1» про те, що Василь Козар покинув «Галичанку» не відподає дійсності.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: