"Галичанку" можуть "добити"

09 квітня 14:18
Переглядів: 88
Василь Козар

Після повернення із єврокубкової поїздки у Швецію, львівська гандбольна команда знову змушена боротися за виживання

Минулими вихідними львівська «Галичанка» у швецькому місті Геер провела 2 півфінальні матчі європейського Кубка Виклику для жіночих гандбольних команд з місцевим клубом «Н-65». В обох зустрічах львів’янки поступилися 22:29 і 25:29 і, таким чином, вибули із змагань.

«Дорога була важкою, щоби її полегшити, ми у Польщі провели два товариські матчі, після чого із Кракова попрямували в Швецію, - розповів після повернення до Львова наставник «Галичанки» Василь Козар. – На дівчат, вкотре переконався, дуже впливає нова обстановка. Тим паче, що Швеція відрізняється від інших країн. Молодим дівчатам було важко налаштуватися на серйозні матчі. А нам протистояв дуже сильний суперник, у якого професійний підхід до гандболу, хороші умови для підготовки. Гандбол у Швеції популярний, багато людей приходять, підтримують свою команду.

У нас же не має належних умов для підготовки. Були кошти лише на внесок для участі в єврокубках і на дорогу. Все, інших витрат не було передбачено. Тренуємося в університетському залі, що на вулиці Черемшини. Його нам замало. Але навіть на це коштів бракує. 12 квітня «Галичанка» має сплатити орендну плату, а грошей не має. Ще не спілкувався із керівництвом університету. Якщо вони нам вкотре не підуть на зустріч, це може добити «Галичанку».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: