"Галичанку поважаємо, але непереможних команд не існує" - Михайло Милославський

19 січня 18:00
Переглядів: 164
Михайло Милославський
Тренер третьої команди Суперліги, херсонської «Дніпрянки», розповів сайту ФГУ пр. підготовку команди до другої частини сезону. 

Михайло Милославський, головний тренер «Дніпрянки»
 
«Ще ніколи у «Дніпрянки» не було стільки хворих як цієї зими - 11 з 18 наших гравців. Настільки сильною була епідемія в Херсоні. Проте зараз вже всі в строю. Працюємо у звичному режимі, маємо по 9 тренувань на тиждень. У нас буде надзвичайно насичений лютий: 3-4 лютого граємо на виїзді проти «Економунівера» , 10-11 лютого приймаємо «Реал», а 17-18 числа в гостях зустрічаємось із «Галичанкою». 
 
Дівчата рвуться у бій, вже давно не було матчів, а ігровий голод часто компенсує проблеми в інших компонентах. 
 
У складі змін не відбулось. І надалі відновлюється воротар Тетяна Чорнявська. Поки вона бігає, займається на тренажерах, але поки не бере участь в ігрових тренуваннях. До кінця лютого вона грати ще не буде. Поки її у складі замінює Тетяна Кузіванова 1997 року народження. 
 
У лютневих матчах неодмінно будемо давати ігровий час дівчатам 2000-2001 року народження, які у вересні виграли  спартакіаду школярів України. Це Ірина ПавликНастя КалигінаГанна Дябло
 
Наше завдання – грати в кожному матчі на результат. Ми поважаємо «Галичанку», але непереможних команд немає. Ми нікого не маємо боятися. Якщо команда виходить і б’ється в кожному поєдинку, тоді неодмінно буде зростання майстерності. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: