"Галичина" без проблем здолала "Одесу"

09 березня 21:10
Переглядів: 232
баскетбол

Надрезультативно провівши першу половину, «Політехніка-Галичина» впевнено обіграла «ОДЕСУ» з рахунком 97-74.

Дуель матчу

«Родзинкою» зустрічі стала дуель двох захисників – Ентоні Майлза («Галичина») та Клима Артамонова («ОДЕСА»). Ще в першій половині єдиний легіонер львівської команди здобув 18, а його український візаві – 17 очок. За підсумками матчу Майлз відзначився 22 очками, Артамонов записав на свій рахунок 28 очок.

Дабл-дабл матчу

«Бігмен» «Галичини» Ярослав Лемик оформив переконливий дабл-дабл, здобувши 20 очок і зібравши 15 відскоків. Крім того, на його рахунку 6 передач і 30 балів РЕ.

Хід гри

Якщо в попередній зустрічі плеймейкер «ОДЕСИ» Клим Артамонов займався своїми безпосередніми обов’язками, постачаючи партнерів «снарядами», то в матчі з «Галичиною» узяв на себе роль головного бомбардира, реалізувавши 5/6 дальніх кидків і здобувши 17 очок до великої перерви. Однак у нього знайшовся гідний опонент в особі захисника «левів» Ентоні Майлза, який відповів 18 очками. Крім того, господарі паркету повністю перегравали суперника в трисекундній, де потужний дует «бігменів» Лемик-Івшин наче не помічав опонентів. У підсумку «Галичина» здобула по 31 очку в обох чвертях і виграла першу половину з рахунком 62-37.

Маючи солідну перевагу, «леви» навіть дозволили суперникові, в складі якого нарешті пристрілявся до кільця суперника Ростислав Кривич, завершити другу половину на власну користь. Однак бодай суттєво скоротити відставання, не кажучи вже про те, щоб ліквідувати розрив у рахунку, «ОДЕСА» не зуміла.