"Галичина" - "Харків" 93:66. Сьома поспіль перемога

16 грудня 00:03
Переглядів: 532
БК Галичина

У цей вечір надто змістовного баскетболу ми не побачили. Втім, наші улюбленці перемогли. А цього досить, щоб усміхнутись. Якщо ж розбирати цю гру детальніше, то обидві команди отримають дуже багато критики. Не будемо вдаватись до таких методів розповіді про гру, а просто зосередимось на її ключових складових.

Старт гри був повністю за "Галичиною" - 9:0. Подумалось, що тут і казочці кінець. Але, за старою традицією, підопічні Погостинського вирішили дати гостям шанс. Особисто я не можу пояснити, чому ці хлопці грають так нестабільно. То відриваються у рахунку, то зупиняються... Одне слово, перша чверть була за, здавалось би, безнадійним "Харковом" - 20:23. І це при тому, що боротьбу під щитом гості начисто програли.

Велике щастя "Галичини", що їхні суперники провалили початок другої чверті так, як і початок першої. Після того лідерства "Харків" вже не бачив (були лише спроби не відставати). У перерві табло показувало 47:39 на користь господарів. А друга половина - це просто цілком однорідний відрізок, який характеризувався значним тиском однієї команди на іншу. Харків'яни не мали жодних шансів. Зовсім. 46:27 - отакий промовистий рахунок другої половини гри. А загалом - 93:66.

"Харків" відіграв дуже погано, а "Галичина" - просто погано. 93 очки закинути не так вже й важко, коли суперник не захищається під кільцем. Також гостей підводила реалізація: вони закинули всього 33% двоочкових кидків (при 50% у львів'ян). До речі, окремої історії гідна реалізація штрафних кидків обох команд: 56% у господарів та... 29% у гостей! Це просто дива якісь.

Персоналії: лідером на паркеті був, традиційно, Ілля Шемосюк (24 очки (з них 16 - у першій половині гри), 11 підбирань). Інший лідер - Ларрі Хол - почав діяти ефективно десь наприкінці гри (15 очок, 10 передач, 9 підбирань). А королем трисекундної зони був Володимир Гуртовий (20 очок, 15 підбирань). У гостей найбільше намагались допомогти команді Роман Ольховський (14 очок, 9 підбирань) та Владлен Бережний (10 очок, 7 підбирань). Брати Кривичі сьогодні не сяяли на повну потужність.

Тренери команд на післяматчевій прес-конференції, що природно, висловлювали невдоволення грою своїх підопічних. Пан Сагай поскаржився на відсутність Вірастюка та Цьопича, а пан Погостинський розповів про те, що Омар Брігс "болеет во Львове" ("то ли по жизни болеет, то ли за нас болеет...").