"Галичина" - "Хортиця" 81:74. Свято Іллі та Омара

29 листопада 17:40
Переглядів: 422
Політехніка Шемосюк

Поспішаю привітати Вас із черговою, вже четвертою поспіль, перемогою наших улюбленців! Сьогодні ми побачили багато цікавого, тож пропоную коротенько пригадати ключові епізоди гри.

...Востаннє гості вели у рахунку на другій хвилині поєдинку (2:4). А відтоді ініціативою володіли лише львів'яни. Різниця в рахунку швидко зросла до десяти-тринадцяти очок, і стало зрозуміло, що ж за матч нас очікує попереду. Галичани тримали свого суперника на безпечній відстані аж до завершення двобою.

Господарі цього дня влаштували чудове шоу. Тут було місце прекрасним триочковим кидкам, неймовірним порятункам м'яча, слемам, блокшотам... Просто було дуже гарно. Багато помилок - це річ інша.

Особливо сподабався відрізок наприкінці третьої чверті, коли з семи очок різниці "зелено-білі" ефектно зробили п'ятнадцять. Головне, що в діях наших хлопців відчувається живий імпульс. Команда є дійсно командою. Якщо не рахувати певного індивідуалізму Омара Брігса, то дії решти команди дуже тішать. Ось, до прикладу, такий епізод: Насеннік перед кільцем має чудовий шанс заробити два очки, але пасує на Орленка, котрому в той момент пішла гра. Орленко закидає, але не забуває про друга, дорогою в захист з подякою вказуючи на нього пальцем.

Якщо ми вже згадали про Брігса... У першій половині гри Омар виконав лише чотири кидки з гри (три - влучні). А ось друга половина - справжній бенефіс нашого легіонера: одразу 12 кидків. Так, реалізовано було лише половину, але варто зробити поправку на те, що Омар взагалі вперше отак яскраво проявив себе на майданчику, адже до того йому докучали хвороби. Будемо сподіватись, що сьогоднішнє відкриття його таланту - перший крок до того, аби "Галичина" стала ще сильнішою.

Другим лідером нашої команди був, вже традиційно, Ілля Шемосюк зі своїми триочковими. Також потішив Денис Тютюнник. Та що там, сьогодні всі молодці. Попри те, що наприкінці гри дали супернику скоротити відрив у рахунку. Якщо згадати п'ятницю, то тоді було значно важче дивитись на "Галичину". Сьогодні гра пройшла жвавіше, цікавіше, позитивніше з огляду на якість дій.

Гості виявились не надто слабким суперником, прагнули боротись до самісінького завершення поєдинку. Але порівняти запоріжців із львів'янами не можна. Це було б некоректно щодо наших майстрів. Лідером "Хортиці" одразу зі старту став новачок Іванов. Потім йому почали допомагати й інші виконавці, зокрема Адедиран, Жук та Сокур, котрий відіграв усі сорок хвилин. Уявіть собі, яке ж то здоров'я треба мати!

І наостанок: статистика - річ вперта, вона одразу викриває слабших та сильніших. Подивіться: "Хортиця" на нашому щиті за всю гру здобула аж... два підбирання!!! Як перемагати з такою грою - не зовсім зрозуміло. Та воно й не дивно, адже наша передня лінія набагато сильніша. Про це, до речі, сказав тренер гостей Полях не післяматчевій прес-конференції. Він зазначив, що хотів би отримати ще підсилення до складу команди. Чомусь йому віриться. Особливо, коли згадати, як Сокур без замін відіграв повний матч.

Баскетбол. Суперліга. Регулярний чемпіонат. Перше коло

БК "ГАЛИЧИНА" (Львів) - БК "ХОРТИЦЯ" (Запоріжжя) 81:74

(24:16, 20:16, 21:18, 16:24)

Лідери: Брігс (22 очки, 11 підбирань), Шемосюк (21 очко), Д. Тютюнник (10 очок), Хол (7 очок, 16 підбирань) - Сокур (17 очок, 9 підбирань, 6 передач), Адедиран (15 очок, 8 підбирань), Іванов (14 очок, 5 підбирань), Жук (14 очок).

Фото - Суперліга

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: