"Галичина" - "Одеса" 83:68. Баскетбол - це не завжди гра

27 листопада 22:15
Переглядів: 324
Галичина

Баскетбол також буває звичайнісінькою боротьбою. Це тоді, коли команди не надто майстерні. Або коли банально не йде гра.

Дуже важко, повірте мені, писати звіти з таких матчів. Бо ж написати все можна дуже стисло, буквально вмістити в одному рядку. Демонструю: рівна гра з великою кількістю помилок точилась протягом трьох чвертей, а у завершальній десятихвилинці господарі на класі розгромили втомленого суперника. Ось і все.

Але так буде нечесно. Потрібно хоч трішки проаналізувати, що ж відбулось. Дивіться: "Галичина" не зуміла налаштуватись на цей поєдинок (це визнали навіть головні дійові особи нашої команди), а "Одеса" з усіх сил боролась. Відтак, наша команда була змушена включатись у цю боротьбу, щоб хоч якось не осоромитись. Деколи гості навіть виходили вперед у рахунку, але закріпити успіх не вдалось через дуже низький рівень майстерності. Обидві команди створили ціле кіно невдалих атак та подекуди комічних дій. Але та комічність могла сподобатись хіба нейтральному глядачеві. Нам же було доволі боляче бачити таку "Галичину".

Лідерами нашої команди, котрі "витягнули" відверто ніяку гру, стали Ларрі Хол (18 очок, 12 передач), Ілля Шемосюк (17 очок, 5 підбирань) та Володимир Гуртовий (16 очок, 7 підбирань). В одеситів виділявся ветеран Вадим Матюкевич (22 очки, 10 підбирань).

Хочеться подякувати саме команді гостей, що не здалась без бою. Так, майстерності їм бракує, але щодо бажання перемогти, то тут вони взяли гору. Забракло зовсім небагато - вдало провести завершення гри. Але було помітно, що гравці "Одеси" були втомлені, витиснуті до останньої краплі, а тому й розгублені на майданчику. Не приховую, дуже приємно бачити такі команди, котрим цей баскетбол потрібний, котрі віддають всіх себе заради набраних очок. Колись доводилось і мені не одного разу грати проти набагато сильніших суперників. Тут головне не зламатись, а боротись до перемоги. Бажаємо цим хлопцям вилізти з дна таблиці, бо вони гідні більшого. Ну а наші улюбленці... Нічого, власне, додати. Була робоча перемога, перемога на класі. Але про цей вечір варто забути (про ці слабенькі атаки, про гостинність у захисті...). В неділю суперник може й боляче покарати, якщо закидати його головними уборами.

Баскетбол. Суперліга 2015/16

БК "ГАЛИЧИНА" - БК "ОДЕСА" 83:68

(24:21, 15:16, 22:18, 22:13)

Фото - БК "Галичина"

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: