"Галичина" поступилась "Будівельнику"

02 березня 09:00
Переглядів: 168
Галичина
«Будівельник» повів у півфінальній серії з «Політехнікою-Галичиною» (1-0), вигравши перший матч у львів’ян із рахунком 78-53.
 
Гравець матчу
 
Бігмен «Будівельника» Владислав Кондратьєв у протистоянні з потужною передньою лінією суперника здобув 16 очок (при 7/10 двоочкових) і зібрав 6 відскоків (4 з них – на чужому щиті), відзначившись, крім того, одним блок-шотом.
 
Хід гри
 
Обидві команди підійшли до звітної гри з усіченими ростерами, хоча, якщо кияни відіграли в такому складі сезон, то «Галичині» довелося адаптуватися до нових умов. Господарі паркету зуміли окреслити свою перевагу зі стартових хвилин, повівши +10 у ході дебютної чверті. Однак досвідчений Володимир Гуртовий, на рахунку котрого 13 очок до великої перерви, заспокоїв гру та за підтримки партнерів скоротив відставання, навіть незважаючи на те, що лідер «левів» і найкращий бомбардир Суперліги Ілля Шемосюк у першій половині не здобув жодного очка. У пісумку команди вирушили на відпочинок за рахунку 33-27.
 
Ключовою стала третя чверть, упродовж якої «Будівельник» збільшив власну перевагу до +20, зокрема, вигравши перестрілку з-за дуги. В заключному ігровому відрізку галичани спробували виправити ситуацію, але спурт на початку періоду не врятував «Галичину» від поразки. Поступаючись суперникові насамперед у боротьбі під щитами, підопічні Кирила Погостінського капітулювали.
 
Статистика
 
У складі «Будівельника» насамперед варто відзначити Павла Крутоуса (12 очок), Сергія Горбенка (11 очок),Віталія Зотова (10 очок + 9 передач) і Максима Луценка (7 очок + 11 підбирань).
 
Володимир Гуртовий узяв на себе роль головного бомбардира «Галичини», здобувши 17 очок. 9 очок і 12 зібраних очок на рахунку його партнера Володимира Орленка.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: