"Галичина" U13 перемагає на Copa Sant Vicen 2014

20 жовтня 17:37
Переглядів: 111
галичина

14 жовтня повернулися на рідну землю гравці, тренери та група вболівальників, які представляли Україну та наш Клуб на традиційному футбольному турнірі Copa Sant Vicen в іспанській Барселоні. Треба зауважити, що по дорозі до Барселони наші хлопці побували в таких містах як Прага, Мюнхен та Париж, а на зворотньому шляху завітали до Монте-Карло та Венеції. Наш клуб був представлений одразу двома командами Галичина U12 тренер Олег Петрик, та Галичина U13 тренер Артур Довгошия. 

В самій Каталонії наші хлопці базувалася в 50 км  від Барселони на побережі Коста-Брава в містечку Калелла. Всі ігри відбувалися в різних сусідніх містечках на полях зі штучним покриттям. Після важких та виснажливих матчів на груповій стадії  наших футболістів 2002 р.н  чекав не менш важкий та по футбольному "валідольний" фінальний поєдинок. В якому, що цікаво наші хлопці зустрілися з земляками з Жидачева. Що до самої гри, то вона проходила переважно на половині поля наших футболістів. Та завдяки характеру та бійцівскіх якостей, наша команда таки вистояла до закінченя поєдинку. Після важких 40хв.(два тайми по 20хв.) згідно з регламентом змагань відбулася серія одинадцятиметрових ударів. Долею жеребку спершу до позначки підійшов гравець наших суперників, який відправив смугастого вище воріт, а під час пробивання другого одинадцятиметрового в виконанні гравця команди з Жидачіва, свою майстерність продемонстрував вже голкіпер нашої команди який парирував цей удар. До кінця серії наші хлопці були безпомилкові та в кінцевому результаті святкували перемогу з рахунком 4:2. На церемонії нагородження наші юні футболісти були нагородженні красенем Кубком та памятними медалями. 

Цікаво що на груповій стадії в очному поєдинку наших команд премогу з рахунком 2-1 святкували молодші гравці, але до фіналу змогли пробитися більш досвідсені хлопці.  Отож вітаємо команду Галичина 2002 і тренера Артура Довгошию з першою перемогою на міжнородній арені та бажаємо майдутніх успіхів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: