"Галичина" зрівняла рахунок у протистоянні з "Харковом"

24 лютого 09:53
Переглядів: 118
Галичина
«Політехніка-Галичина» зрівняла рахунок у чвертьфінальній серії з «Харковом» (1-1), тож тепер доля путівки до 1/2 фіналу буде вирішена у Львові 26 лютого. Матч у Харкові завершився з рахунком 88-105 на користь львів'ян, котрі здолали суперника його ж зброєю, реалізувавши 10/15 дальніх кидків ще до великої перерви, а загалом відзначившись 15/24 триочковими (проти 7/22 у господарів).

Дует матчу

Ларрі Хол та Ілля Шемосюк стали головними творцями успіху своєї команди. Американський захисник за підсумками гри записав на свій рахунок 32 очка (8/13 двоочкових і 5/8 триочкових) і 8 підбирань. В активі його українського партнера по задній лінії 24 очка (3/5 двоочкових і 5/7 триочкових), 4 підбирання та 4 передачі.

Хід гри

Фронт-корт львівської команди в особі Орленка й Гуртового, нейтралізований суперником, як і в першому поєдинку, не вражав, зате Ларрі Хол із Іллею Шемосюком до великої перерви зіграли напрочуд продуктивно (33 очка на двох), раз за разом переграючи своїх візаві. Несподівано для «Харкова» на периметрі їх підтримавВ'ячеслав Скидан, котрий, як і його партнери, реалізував три дальні кидки, ставши справжнім Х-фактором «левів». І хоча в ході другої десятихвилинки харків'янам вдалося вирівняти гру, гандикапу, здобутого гостями в дебютній чверті (+10) цілком вистачило, щоб виграти першу половину (58-45).

Остаточно долю матчу було вирішено у третьому періоді, за підсумками якого перевага «Політехніки-Галичини» сягнула 18 очок. Знову на перших ролях були Шемосюк з Холом, але цього разу їхнім головним помічником у здобутті очок став Сергій Козлов. І тільки спурт під кінець чверті, організований Павлом Цьопичем і Геннадієм Дзюбою за рахунку 59-85, врятував «Харків» від іще більших неприємностей. Утім, ліквідувавши вісім очок відставання (67-85), господарі не зуміли розвинути успіх, хоч і мінімально виграли заключну десятихвилинку. Як наслідок – закономірна перемога «Галичини», яка зуміла реваншуватися за домашню невдачу та продовжити серію.

Статистика

Окрім Шемосюка й Хола в складі «Галичини» варто відзначити насамперед Сергія Козлова (16 очок при 8/10 двоочкових) та В'ячеслава Скидана (13 очок при 4/4 з гри та 2/2 штрафних).

У складі «Харкова» результативною грою відзначилися Роман Ольховський (18 очок + 5 підбирань), Іван Шкурупій (15 очок + 6 підбирань + 5 передач), Павло Цьопич (14 очок + 6 підбирань + 5 передач), Геннадій Дзюба (12 очок), Владлен Бережной (10 очок) і Юрій Зозуля (10 очок).