Галина Облещук візьме участь у зимовому Кубку Європи

14 березня 21:18
Переглядів: 448
облещук

16-17 березня у Кастельйоні відбудеться зимовий Кубок Європи з метань. Українська команда вирушає до Іспанії 14 березня і має небезпідставні надії на успішний виступ.

Змагання традиційно проходитимуть у двох вікових категоріях – серед дорослих та молоді (до 23 років). У кожному з видів метань країна може бути представлена лише одним учасником серед чоловіків та жінок (у кожній з категорій).

Відбір на зимовий Кубок Європи відбувався за підсумками лютневого чемпіонату України з метань у Ялті. До складу команди потрапили як титуловані атлети, так і ще молоді, для яких ці змагання стануть одними з перших у кар’єрі.

«Сплав молодості і досвіду, який є у команді, повинен допомогти їй досягти високих результатів, - каже головний тренер з метань Анатолій Кончиц. – Молодіжна команда протягом кількох років є непереможною в Європі. Цьогорічний її склад дозволяє сподіватися на виграш і зараз».

У Кастельйон у складі української команди вирушають відразу кілька атлетів з першої п’ятірки світового та європейського рейтингів.

Рекордсменка України з метання списа і багаторазова переможниця зимового Кубка Європи з метань Віра Ребрик очолює топ-лист сезону у світі з результатом 63,36 м. У Ганни Хабіної, яка представить Україну у змаганнях серед молоді, третій рядок європейського рейтингу (60,98 м).

Високий рейтинг і у призера чемпіонату Європи-2012 з метання диска Наталії Семенової. Наразі вона п’ята в Європі (57,64 м). Попереду німкеня Анна Рю та три росіянки.

20-річний Олександр Ничипорчук у Ялті відправив спис на позначку 80,05 м і вийшов на третю сходинку світового та другу європейського топ-листів сезону. Він виступатиме серед молоді. Серед дорослих Україну представить Микола Шама. Наразі у нього третій рядок європейського рейтингу (76,88 м).

Не меншої уваги заслуговують і інші члени збірної України, серед яких, зокрема, рекордсмен світу серед юніорів з метання диска Микита Нестеренко, бронзова медалістка юніорського чемпіонату світу-2010 з метання диска Юлія Курило, бронзовий призер юнацького чемпіонату світу-2011 з метання молоту Сергій Регеда, фіналістка юнацького чемпіонату світу з метання молоту Альона Шамотіна, лідер команди зі штовхання ядра Андрій Семенов та його брат, один з найсильніших дискоболів України Олексій Семенов.

Від Прикарпаття збірну представлятиме у секторі для штовхання ядра Галина Облещук.

Нагадаємо, що Галина Облещук зайняла 13-те місце на Чемпіонаті Європи у Гетеборзі

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: