"Галицькі Леви" гратимуть в Українській хокейній лізі

08 червня 13:36
Переглядів: 271
Галицькі Леви

У сезоні-2017/2018 в Українській хокейній лізі зіграють щонайменше вісім клубів, гравці в яких будуть не старше 93 року народження.

Про це стало відомо на засіданні клубів Української хокейної ліги (УХЛ), на якому було прийнято кілька доленосних рішень стосовно подальшого існування ліги.

Рішенням Ліги та клубів було вирішено, що з наступного сезону у чемпіонаті України під егідою УХЛ зіграють вісім клубів:

- «Донбас» (Донецьк)

- ХК «Кременчук»

- «Кривбас» (Кривий Ріг)

- «Дженералз» (Київ)

- «Білий Барс» (Біла Церква)

- «Галицькі Леви» (Львів)

- «Динамо» (Харків)

- ХК «Дніпро»

Також на даний момент обговорюється можливість заявити в УХЛ київський «Сокіл» і клуб з «Одеси». При цьому «Витязь» (Харків), який грав у Чемпіонаті України протягом трьох останніх сезонів, у лізі представлений не буде.

Було прийнято рішення кардинально омолодити вік ліги. Кістяк команд становитимуть гравці від 1997 року народження та молодше. При цьому клубам можна буде заявити всього п’ять гравців віком від +1993 (включно) до 1997 років народження.

Гравці, старше 1993 року народження участі в Українській хокейній лізі взяти не мають права. Клубам також дозволять дозаявити п’ять легіонерів, але також не старше 1993 року народження.

У плей-оф за підсумками сезону вийдуть шість колективів. Дві команди – безпосередньо у півфінал, ще чотири клуби зіграють чвертьфінальні серії до двох перемог. Півфінали пройдуть або до трьох, або до чотирьох перемог, фінал – до чотирьох. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: