"Галицькі леви" перемогли польський "Сянок", який досі не знав поразок

05 січня 13:42
Переглядів: 587
галицькі леви

У суботу-неділю, 3-4 січня, у Льодовому палаці міста Новояворівська Яворівського району Львівської області трибуни шаленіли від овацій: ХК «Галицькі леви», зійшовшись у поєдинку з хокеїстами польського «Сяноку», здобували перемогу за перемогою.

Про це повідомив тренер ХК «Галицькі леви» Михайло Чіканцев.

З його слів, на кригу виходили дві команди «Галицьких левів» – старшого й молодшого складів. Спочатку юні «левенята» одержали поразку, однак відтак зібралися з силами, взяли реванш й показали такий клас, що навіть польські вболівальники їм аплодували.

«Сянок» – дуже сильна хокейна команда, яка у Польщі поразок не знає. Та нарешті її змусили поступитися «Галицькі леви», – розповідає тренер М. Чіканцев.

За його словами, в останньому матчі старші «Галицькі леви» перемогли ХК «Сянок» з рахунком 9:3.

«Серед «левенят» обох складів найбільше відзначилися хокеїсти Олег Середа, Богдан Маліновський, Микола Митко. Зрештою, усі наші хлопці заслуговують похвали. До речі, голова Федерації хокею Львівщини Микола Романюк однаково подякував і нашим хокеїстам, і польським – за сміливу та енергійну гру, волю до перемоги», – наголосив Михайло Чіканцев.

З його слів, 24-25 січня на Льодовій арені, що в Новояворівську, «Галицькі леви» зійдуться ще з однією сильною польською хокейною командою.

«Ці матчі будуть теж захоплюючими», – прогнозує тренер.

Нагадаємо, що п’ятиріччя від дня створення хокейного клубу «Галицькі леви» та відкриття Льодового палацу в місті Новояворівську Яворівського району Львівської області ознаменувало в суботу, 6 грудня, спортивне свято міжнародного рівня, родзинкою якого стали показовий виступ юних фігуристів та хокейний матч «левенят» з відомою польською командою.

У програмі спортивного свята на Льодовій арені в місті Новояворівську був перший матч відкритого регулярного чемпіонату Польщі серед юнацьких хокейних команд: ХК «Галицькі Леви» (м. Новояворівськ, Україна) – KTHKM «Krynica» (м. Криниця – Здруй, Польща), який завершився перемогою господарів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: