"Галицькі Леви" U-14: Шість очок у Вінниці і крок до чемпіонства

01 березня 17:09
Переглядів: 154
Галицькі Леви

«Червоно-чорні» вирушили у Вінниці з прагненням здобути шість очок у матчах з «Піраньями» і водночас закріпити своє лідерство у чемпіонаті. Це хлопцям вдалося, проте суперник чинив гідний опір команді Михайла Чіканцева упродовж двох матчів , і наш колектив здобув ці шість очок , хоча шанувальники «Галицьких Левів» напевно очікували побачити розгроми. У першому поєдинку наші хокеїсти здолали суперника з рахунком 4:2, а у другому матчі 4:1. 

У першому матчі шайби у нашій команді закидали: Іващенко, Середа, Ратушний, Савчук. У другому поєдинку: Середа, Сивульський, Кізло, Явний. 

Після цих перемог наш колектив вже набрав 72 очки зігравши 24-ти поєдинки. Тепер ми випереджаємо «Сокіл» , який йде на 2-му місці на 26 очок, хоча кияни провели на 4 матчі менше. Що ж тепер, наш колектив, має непоганий шанс завоювати чемпіонський титул 8 березня. Хлопцям ще потрібно зіграти 6 матчів, і якщо 7 та 8 березня ми переграємо «Гладіаторів» то завоюємо чемпіонський титул завчасно і тим самим порадуємо вболівальників на домашній арені. 

Тому сподіваємось, що хлопці не зупиняться на досягнутому і продовжуватимуть наполегливо працювати задля омріяного чемпіонського титулу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: