Гандбол. "Галичанка" здобула Кубок України

25 травня 20:45
Переглядів: 236
Гандбол

Львівська «Галичанка» у чемпіонаті України цього сезону відстояла титул найсильнішої команди країни, а в Городенці Івано-Франківської області – здобула Кубок України. У півфіналі «Галичанка» обіграла херсонську «Дніпрянку» (31:26), а у фіналі львівські галичанки здолали своїх одвічних суперниць по чемпіонату ужгородські «Карпати» – 32:21.

Найкращим гравцем «Фіналу чотирьох» організатори визнали досвідчену Наталю Туркало («Галичанка»), найкращим гравцем фінального матчу у складі «Карпат» – Марину Лєбєдєву; найкращим гравцем фінального матчу у складі «Галичанки» – Марину Коновалову.

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 32:21 (16:11).

«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун – Сабова (6 голів), Туркало (5), Маркевич (4), Парандій (4), Коновалова (4), Савчин (4), Смолінг (2), Воловник (2), Дорожівська (1), Косміна, Баранович, Василяка, Стрюкова, Давидянц. Тренери – Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Карпати»: Яблонська, Воронько – Лєбєдєва (6 голів), Лезінська (4), Цубина (2), Мелекесцева (2), Компанієць (2), Мигович (2), Каганець (1), Готра (1), Косик (1), Петровська, Гичка, Шмітко, Чундак. Головний тренер – Борис Петровський.

Уже в ранзі чемпіонок львів’янки готувалися до матчу з «Карпатами», які хотіли довести, що можуть на рівних грати з галичанками. Тому матч видався жорстким з обох сторін, дівчата не шкодували сил. Але майстерності виявилося більше в гандболісток зі Львова, яких на трибунах підтримували місцеві шанувальники. Адже у складі галичанок виступає чимало вихованців Городенківської ДЮСШ. У підсумку, перевага «Галичанка» сягнула 11 м’ячів. Більш, ніж переконлива перемога, яка свідчить про те, що сьогодні в Україні рівних «Галичанці» немає. Тут і з резервом усе гаразд. Тому переїзд до Польщі недавніх лідерів команди Ірини Стельмах і Тамари Смбатян для «Галичанки» пройшов безболісно. Команда, як і з ними, так і без них дійшла до півфіналу міжнародного Кубка Виклику і стала чемпіоном в Україні. А золоті медалі підопічні Тетяни Штефан і Віталія Надича, котрі вміло продовжують розпочате Василем Козаром, поклали у Кубок України.

На шляху до фіналу «Галичанка» відчула опір гандболісток з Херсону. Але як не намагалися підопічні Михайла Милославського підставити ніжку галичанкам, їм це не вдалося.

«Галичанка» (Львів) – «Дніпрянка» (Херсон) – 31:26 (14:11).

«Галичанка»: Гілязетдінова, Гладун – Смолінг (7 голів), Савчин (5), Воловник (4), Парандій (3), Туркало (3), Косміна (2), Дорожівська (2), Сабова (2), Маркевич (1), Баранович (1), Коновалова (1), Василяка, Стрюкова, Поляк. Тренери – Тетяна Штефан, Віталій Надич.

«Дніпрянка»: Дрембач, Чорнявська – Кандибей (7 голів), Проценко (5), Каменщик (3), Головко (3), Поцелуєва (2), Сорокіна (2), Кирилова (2), М. Гречка (1), Лобода (1), Попович, Х. Гречка, Ткаченко, Рева, Сільвестрова. Тренери – Михайло Милославський, Борис Милославський.

Уже після переможного для галичанок матчу Тетяна Штефан зізналася, що у першому таймі вони не реалізували чимало гольових моментів. А в спорті є таке неписане правило – не влучаємо ми, то забивають нам. У перерві розібрали гру, дівчата зібралися і надалі діяли вже значно краще. У другому таймі навіть більше часу зіграла наша молодь – Наталія Стрюкова, Ольга Василяка, Тетяня Поляк. У підсумку, ми ще раз довели, що на сьогодні є найкращими.

В іншому півфінальному матчі ужгородські «Карпати» здолали миколаївський «Реал» (29:18), який програв і матч за третє місце «Дніпрянці» – 19:32.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: