Гандболістки "Галичанки" подалися до лав Національної гвардії України

17 вересня 08:53
Переглядів: 811
Галичанка Львів

Одразу заспокоїмо вболівальників -  гандболістки «Галичанки» служити не пішли, а завітали в гості до 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України. Цей захід зініціював президент ГК «Галичанка» Роман Федишин.

Екскурсію  провів заступник командира військової частини по роботі з особовим складом полковник Олександр Задворний.

Насамперед дівчата поклали квіти до погруддя Героя України, генерал-майора Сергія Кульчицького, який був командиром цієї бригади, а також  віддали шану іншим військовослужбовцям частини, які загинули на сході нашої держави.

За всіма правилами гостинності «Галичанку» пригостили обідом в солдатській їдальні. За словами лінійного гравця «Галичанки» Вікторії Сідлецької годують смачно, але як для них, забагато.

Потім дівчата разом з військовослужбовцями переглянули фільм про славну історію і сучасність 2-ої Галицької бригади Національної гвардії України. Як повідомили після перегляду, тих військових, які разом з «Галичанкою» дивилися фільм, у неділю відправляють у зону АТО.  Більшість гандболісток не зуміли втримати сліз і у всіх було єдине прохання до хлопців: «Повертайтеся живими»…

Розчулила і військовослужбовців зустріч з такими сильними та мужніми дівчатами - чемпіонками України, володарками Кубка та Суперкубка України . І на згадку хлопці подарували гандболісткам вимпели з атрибутами 2-ї Галицької бригади.

Також «галичанки» відвідали музей бригади, ознайомились з історією та бойовим шляхом військової частини. Розповіли дівчатам і про новітніх героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої держави, виконуючи свій військовий обов’язок під час проведення АТО.

Ознайомились з побутом військовослужбовців. Побували в казармі, де живуть військовослужбовці строкової служби, а також військовослужбовці військової служби за контрактом.

 

Постріляти з навчальної зброї у мультимедійному тирі військової частини. Одні дівчата обрали пістолети,

а іншим більше сподобались гвинтівки…

В парку військової частини начальник відділення бойової і спеціальної підготовки підполковник Іван Зорик ознайомив дівчат зі зразками стрілецької зброї та військовою технікою.

Після чого всі охочі змогли потримати справжню бойову зброю в руках та посидіти всередині БТР.

Наостанок дівчата подякували  усім військовослужбовцям за такий гарний день, за те, що боронять нашу країну, і вручили запрошення на Єврокубок, який вже 17 вересня розпочнеться у палаці спорту «Галичина».

 

Підготували  начальник групи інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України підполковник Олег Тіхов та прес-секретар «Галичанки» Наталія Васьо

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: