Гандболістки "Галичанки" провели літні збори на піску (фото)

08 серпня 15:48
Переглядів: 1281
галичанка

Львівська «Галичанка» повернулася з двотижневих тренувальних зборів, які проходили у смт. Лазурне Херсонської області. Сьогодні розповімо та покажемо, як нашим чемпіонкам тренувалося на піску.

 

Три  тренування щодня!   Кожен робочий день  на зборах був розписаний буквально по хвилинах. О 6:30 - підйом, 7:00 - крос берегом моря, о 9:00 - сніданок. 10:00 - ранкове тренування, 13:00 – обід. 16:30 - вечірнє тренування. 18:45 – вечеря й о 22:00  - відбій.

 

Чотири дні поспіль працювали, на п'ятий день відпочивали. Таким чином, за двотижневі збори - 12-ть тренувальних днів і лише два вихідних.

 

Найскладнішими були перші дні, згадують гандболістки, коли організм адаптовувався до інших кліматичних умов, а м'язи ніг -  до незвичної поверхні - піску.  Адже всі тренування відбувалися на  майданчику для пляжного гандболу.

 

 Але дівчата швидко втягнулися. І навіть новенькі гравчині, які нещодавно поповнили лави команди, не відставали в роботі. Досвідчені гандболістки всіляко підтримували юних новобранок, бо «Галичанка» не просто клуб, а сім’я. Переконалася у цьому і Марина Савчук, цьогорічна випускниця Львівського училища фізичної культури:

«Мені сподобалось ставлення команди! Хоч ми й новенькі, старші допомагали та підтримували нас. Та й тренери відчували, що  нам важко,  і завжди заохочували та підбадьорювали. Тренуватися було дуже нелегко, але по-іншому не можливо бути лідерами».

 

Основна воротарка команди Марія Гладун позитивно відзначає новеньких: «Потішили молодші дівчата -  стараються, терплять, видно, що є бажання. Це дуже добре. Я та мої колеги по амплуа - новенькі Вікторія Салтанюк та Луїза Воронова - тренувалися за окремою системою: ми не виконували деякі вправи для польових гравців, натомість працювали над своїми слабкими місцями та вдосконалювали набуті навички».

І хоч початок зборів Марія Гладун згадує як «спека, море, пісок і кріпатура», але загалом так  характеризує підготовку у Лазурному: «Збори пройшли доволі швидко, можливо, тому, що мені було значно легше, ніж торік. І головне, що у нас відчувався командний дух. Наприкінці кожного тренування ми кричали: «Галичанка!» і з посмішкою завершували його».

Колега Марії -  Наталія Сабова додає: «Найважливіше – проводити збори з позитивом!»

 

Не відпочивали у затінку і наставники «Галичанки» Тетяна Штефан та Анжела Савченко – вони разом з командою брали участь у ранкових пробіжках і тренуваннях з м'ячами.

 

Отож, хоч збори і були для всіх нелегкими, але команда відпрацювала на відмінно, бо знала, що закладається фундамент для майбутнього напруженого сезону. Нагадаємо, що змагальний сезон для «Галичанки» планується традиційно насиченим. Вже у вересні на вітчизняній гандбольній арені на львів’янок очікує розіграш Суперкубка України та старт у Суперлізі сезону 2017/2018, а на європросторах – участь у Єврокубку та Балтійській гандбольній лізі.

 «Ми задоволені! Всі працювали максимально, віддача була на кожному тренуванні, - підсумувала другий тренер «Галичанки» Анжела Савченко. - Сподобалось, що дівчата підтримували одна одну, а, отже, в команді хороший мікроклімат і це дуже важливо!».

 

А ще у «галичанок» під час зборів з’явилося цікаве та веселе хобі, яке відкрила для команди Наталія Савчин. Майже щовечора дівчата грали в «Актівіті» - гра на вгадування слів, в якій використовуються всі форми спілкування: міміка, вербальні та графічні описи; гра стає важча в міру свого розвитку, і хто буде переможцем, може визначитися тільки в останній момент. 

Такий ось вийшов збір у львів’янок: поєднали приємне з корисним та з чудовим настроєм продовжують підготовку до змагального сезону.

 

Підготувала Наталія Васьо

Більшість світлин Анжели Савченко

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: