Гандболістки львівської "Галичанки" суперничатимуть між собою на Кубку Турчина

20 листопада 14:26
Переглядів: 368
Галичанка

Як ми вже повідомляли, одразу вісім гандболісток львівської «Галичанки» перебувають на зборах в Конча-Заспі, де національна збірна України готується до відбіркового турніру до чемпіонату світу-2017. Це воротарки Єлизавета Гілязетдінова та Марія Гладун і польові гравці – Леся Смолінг, Наталія Воловник, Марина Коновалова, Наталія Стрюкова, Олена Косик, Наталія Сабова.

У рамках підготовки національна збірна 20-21 листопада візьме участь у 20-му міжнародному турнірі «Кубок Турчина». Цікаво, що на цих змаганнях гандболістки «Галичанки» змагатимуться між собою, адже їх розподілено у різні команди.  Крім «галичанок», які перебувають на зборі, на Кубку Турчина виступатимуть ще троє їх одноклубниць: Тетяна Поляк, Ольга Василяка, Анастасія Баранович.

За національну збірну України зіграють Єлизавета Гілязетдінова, Леся Смолінг та Наталія Воловник.

За збірну клубів України -  Марія Гладун, Наталія  Сабова, Марина Коновалова, Олена Косик, Наталія Стрюкова, Тетяна Поляк і знову-таки Єлизавета Гілязетдінова.

 У складі юніорської збірної України Кубок Турчина виборюватимуть Ольга Василяка та Анастасія Баранович.

За Кубок Турчина,  крім українських команд, побореться і збірна Азербайджану.

Голкіпер «Галичанки» Єлизавета Гілязетдінова зіграє у незвичному форматі: їй доведеться захищати ворота двох команд - національної збірної та збірної клубів України. В очному протистоянні цих команд Єлизавета один тайм зіграє за збірну клубів України, а інший тайм – за національну збірну. Єлизавета так коментує це: «У моїй практиці гра за дві команди -  вперше, тому мені дуже цікаво. У збірній клубів України  - чудові задні гравці – гордість України, а в національній збірній – хороший захист, високі гандболістки, організований перехід. Мені за одну гру доведеться протистояти обом цим командам: ті, хто у першому таймі були твоєю командою, у другому таймі стають вже суперницями. Це дуже хороший досвід для мене!».

Розклад ігор (Палац спорту, Київ)

20 листопада 

14.00 -  зб. Азербайджану – юніорська зб. України.

16.30 -  зб. України – збірна клубів України.

21 листопада

16.00 - матч за 3-4 місце

18.00 - матч за 1-2 місце

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: