Гандболісток "Пріштіни" не пустили у Львів, бо в України немає дипломатичних відносин з Косово

17 жовтня 12:30
Переглядів: 5068
Гандбол

У Федерації гандболу України назвали причину зриву матчів 1/32 фіналу Кубка ЄГФ львівської «Галичанки» проти команди «Пріштіна» з Республіки Косово, які повинні були відбутися сьогодні і завтра, 17 та 18 жовтня, на паркеті палацу спорту «Галичина» у Львові.

Ситуацію навколо матчів між львівською «Галичанкою» і косовської «Пріштіною» в рамках другого туру (1/32 фіналу) Кубка ЕФГ прокоментував член президії Федерації гандболу України Євген Петрушевський.

«Вся проблема в тому, що в України немає дипломатичних відносин з Косово. Природно, що наші прикордонники їх не пустили. Ми намагалися вирішити цю проблему через МЗС, але за день це зробити практично неможливо. Думаю, що така ситуація виникла через те, що у косовської федерації поки недостатньо досвіду в плані оформлення документів.

З приводу того, коли і де відбудеться матч, то це поки невідомо. Європейці пропонують обидва поєдинки провести в Косово, але в «Галичанці» на такий варіант не згодні. Львів’яни пропонують перенести гру на нейтральну територію. Думаю, це питання скоро вирішиться».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: