Гандбольна "Галичанка" планує завершити рік з максимальним результатом

22 грудня 15:45
Переглядів: 156
Галичанка

 Цієї п’ятниці та суботи львівська «Галичанка» зустрінеться з київським «Спартаком» в рамках другого кола першого етапу чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2016/2017 рр.

Матчі відбудуться у Києві: в п’ятницю о 17:30 (Бровари, ігровий зал БВУФК), в суботу о 13 год. (Київ, ігровий зал КСЛІ).

Цими іграми «Галичанка» завершить змагальний 2016 рік і має всі шанси зробити це в статусі непереможної команди жіночої Суперліги. Адже підопічні Тетяни Штефан та Анжели Савченко – єдина команда, яка у новому сезоні чемпіонату України не зазнала поразок. Про це ж говорить і другий тренер «Галичанки» Анжела Савченко: «Їдемо на тур до Києва з серйозним налаштуванням на ігри. Завдання -  виграти обидва матчі і отримати чотири очка, щоб закінчити 2016 рік з максимальним результатом в турнірній таблиці та  закріпити лідерство.

До Києва не їде Наталія Туркало, дамо їй відпочити. Натомість беремо Олександру Жолобович. Наталка Сабова пропускає тур через мікротравму – її у Києві замінить Оля Василяка».

Турнірна таблиця після 12 ігор:

  1. «Галичанка» Львів – 24 оч.
  2. «Карпати» Ужгород – 20 оч.
  3. «Дніпрянка» Херсон – 16 оч.
  4.  «Реал» Миколаїв – 8 оч.
  5. «Спартак» Київ – 2 оч.
  6. «Економ-Університет» - 2 оч. 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: